FYFT – švédský stůl, ze kterého si vybíráte své hobby

0
1012

Někdy zapomínáme, jak důležité je umět si hrát. FYFT vám to rád připomene. V pražské prodejně v ulici Osadní, na Praze 7, nabízí širokou paletu hobby aktivit. Od Rubikovy kostky, přes kendamu, až po wargaming.

Volný čas je pro mnohé z nás svatý. Proč ho tedy nevyužít tak, abychom si ho užili naplno, a ještě se třeba něčemu bezděčně přiučili? FYFT se specializuje na hobby předměty, které jsou právě určeny pro volný čas (odtud ta zkratka – Fill Your Free Time). Pokud ale čekáte prostý obchod s deskovkami, hračkářství nebo jinou samoobsluhu, tak to vás zklameme a můžete tuhle stránku rovnou zavřít.

Tzv. “FYFŤáci” jsou lidi, kteří žijí svými koníčky, a každý se zaměřuje trochu jiným směrem. Jedna věc je ale spojuje – předávání filozofie volného času druhým. Ve FYFTu se nevěnují jen tak nějakým aktivitám, vše má hlubší význam. Záleží jim na tom, aby to, co děláme, přinášelo do života pozitivní emoce, spojovalo nás s přáteli, budovalo charakter, odhodlanost a pevnou vůli. Mohli bychom říci, že nás tyto aktivity vedou vstříc osobnímu rozvoji. Proto se jich nebojte na cokoli zeptat!

Při vstupu do FYFTu uvidíte mnoho věcí, mezi které klasicky patří Rubikovy kostky, yoya, kendamy, deskové hry, disky pro Discgolf, batohy, ale i miniatury nebo hry na hrdiny (D&D). To by ale bylo hodně slabé, kdyby nabízeli jenom jakési produkty. V prodejně na Praze 7 (a nejen tam) organizují a sponzorují soutěže, pravidelné srazy, workshopy a po domluvě poskytují prostor pro akce a setkávání různých komunit.

Ve FYFTu každého něco osloví. Však se přesvědčte sami.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here