Baťův region láká návštěvníky

0
156

Turistický produkt Baťův region byl symbolicky představen 3. dubna v den narození Tomáše Bati. V tento den byl také spuštěn web www.batuvregion.cz. Přináší přehlednou nabídku a propojení atraktivit a míst spojených s baťovskou historií, od ikonického Baťova mrakodrapu až po památník Tomáše Bati nebo Baťův kanál.

Turisté a návštěvníci Zlínského kraje již nebudou muset hledat informace na různých místech, ale budou je mít přehledně seřazené a aktualizované v jednom online rozcestníku. Tato platforma bude doplněna o další tipy na výlety s baťovskou tematikou na sociálních sítích nebo v novém tištěném průvodci po baťovských místech nejen ve Zlíně, ale v celém Zlínském kraji, kde je patrný Baťův odkaz.

Partnery projektu jsou provozovatelé turistických cílů, kterých se to bezprostředně týká, ale také mnoho partnerů z veřejného i soukromého sektoru, kterým je baťovské myšlení vlastní. Například Univerzita Tomáše Bati, Zlínský architektonický manuál ale také Obchodní dům Zlín, Hotel Tomášov, Interhotel Zlín, provozovatelé kaváren, bister a podniků sídlící v baťovských budovách a celá řada turistických cílů s baťovskou tematikou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here