LÁZEŇSKÉ PRAMENY NEVYSCHLY – SOUTĚŽ LÁZEŇSKÉ PRAMENY POKRAČUJE

0
903

K lázním patří neodmyslitelně i léčivé prameny. Takovým pramenem však nemusí být jenom voda z termálního zdroje, duši léčí především pozitivní energie, zklidnění, pozapomenutí na starosti a dobrá nálada. Někdy pomůže i dobré jídlo a pití.

Zvláštní skupinou litomyšlských lázeňských pramenů jsou právě prameny gurmánské. Zájemci o tento druh pramenů budou moci až do konce roku 2020 navštěvovat restaurace a za konzumaci speciálně pro lázeňské hosty připravených nápojů či pokrmů sbírat razítka do svých hracích karet. Hrací kartu si můžete stáhnout i na www.lazneducha.cz či www.litomysl.cz.

Pro zařazení do slosování budete potřebovat minimálně 5 razítek z 30 uvedených litomyšlských pramenných míst. Objednáte-li si na daném místě speciálně pro vás připravený lázeňský nápoj či pokrm, získáte razítko do hrací karty. Po splnění podmínky nám vyplněnou hrací kartu zašlete mailem na adresu lazneducha@litomysl.cz, kartu můžete doručit i poštou nebo osobně na adresu Město Litomyšl, Odbor kultury a cestovního ruchu, Bří Šťastných 1000, Litomyšl.

Do losování o hodnotné ceny budou zařazení ti, kteří zašlou správně vyplněnou hrací kartu.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here