DAČICE SLAVÍ – CO, KDY A JAK? PŘIJEĎTE SE PODÍVAT!

0
1474

Léto se blíží a čas výletů a dovolených je za dveřmi. Budeme rádi, když si naplánujete cestu k nám do Dačic, protože letos jsme si toho pro vás připravili opravdu hodně.

Pro vyznavače krás fauny a flóry tu máme naučnou stezku po přírodních zajímavostech. Pro děti jsme vybudovali zábavnou stezku hajného Kázka. Milovníci památek by neměli minout dačický zámek s jeho nádhernou prohlídkovou trasou. Návštěvníci rozhleden si můžou vyběhnout na mohutnou renesanční věž a prohlédnout si město z výšky. Muzeum tu máme tradiční městské, ale i soukromé letecké se zajímavou sbírkou nejrůznějších exponátů. Okolí města ocení turisté pěší i ti na kolech. A co víc? Všechny cesty vedou do Dačic a přijet k nám můžete i elektromobilem. Přímo v centru města je tu pro vás nabíjecí stojan. A také nabíjecí stojany pro elektrokola a spoustu USB nabíječek pro vaše mobilní zařízení, takže si s námi můžete zahrát i zábavnou geolokační hru o dárečky. V Dačicích prostě jdeme s dobou.

Město letos slaví 835 let od první písemné zmínky, 175 let od vynálezu první kostky cukru na světě, 60 let od otevření letního amfiteátru, 90 let od elektrifi kace města …

 

Infocentrum Dačice
Palackého nám. 1/I, 380 13 Dačice
Tel.: +420 384 401 265
E-mail: info@dacice.cz
www.dacice.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here