GURMÁNSKÝ ZÁŽITEK V POHODOVÉM HOTELU

0
1206

Do Wellness hotelu Pohoda v Luhačovicích se každoročně vracejí spokojení hosté, kvůli vynikající místní kuchyni, rodinné atmosféře a kvalitním službám, odpovídajícím čtyřhvězdičkové kategorii. Lidé všech věkových kategorií i rodiny s dětmi mají namířeno do hotelu Pohoda načerpat nové síly a odpoutat se od každodenních starostí.

V celém hotelu panuje pohodová atmosféra a srdečný přístup personálu. Doménou hotelu je vynikající stylová restaurace s ochotnou obsluhou, která vám splní každé přání.

Jednou z mnoha cílových skupin jsou rodiny s dětmi, pro které bylo vybudováno prostorné hřiště „Dětský ráj“, do kterého se dostanete přímo z hotelu propojovací chodbou. Dětský ráj je vhodný pro všechny věkové kategorie. Pro rodiče je hned u hřiště připravena „Pohodová osvěžovna“ s nabídkou občerstvení, nápojů a kvalitní kávy. Z relaxační terasy vidí rodiče přímo na své ratolesti, které se mohou vyřádit na houpačkách, průlezkách, skluzavkách a větší děti mohou vyzkoušet lanový most.

Nabídka relaxačních a wellness procedur je v hotelu na velmi vysoké úrovni. Výhodné pobytové balíčky umožňují kombinovat délku pobytu s typem procedur, to vše za zvýhodněnou cenu. Příjemným bonusem ke každému pobytu je volný vstup do wellness centra s prostorným bazénem a vířivkami pro 12 nebo 4 osoby a relaxačním prostorem s terasou a lehátky, který je obklopen místní florou.

Relaxaci, uvolnění těla i mysli, navození pohodové nálady a báječný stav uvolnění vám zajistí v hotelu Relaxační centrum. Tým odborníků je připraven hýčkat vaše tělo, užijete si několik druhů masáží, vodoléčbu nebo inhalaci s využitím luhačovických minerálních vod, to vše za doprovodu relaxační hudby.

Pro aktivní sportovce nabízí hotel půjčovnu kol nebo koloběžek, na kterých mohou brázdit okolní kopce nebo využít upravenou cyklostezku kolem přehrady, nacházející se 5 minut od hotelu. Pěší procházkou se dostanete na kolonádu zhruba za půl hodiny. Panoramatický výhled z hotelových pokojů do okolní krajiny a vybudovaná kvalitní síť cyklostezek láká návštěvníky k aktivní dovolené. Stačí jen vyzkoušet!

 

ZALESI a.s., Hotel Pohoda ****
A. Václavíka 203
Tel.: +420 577 100 811, 577 100 812
E-mail: info@pohoda-luhacovice.cz
www.pohoda-luhacovice.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here