Krkonošská Stezka chystá pro své návštěvníky novinku a pomáhá složkám IZS

0
761

Stezka korunami stromů Krkonoše se svým návštěvníkům otevře bezprostředně po ukončení platných omezujících opatření. Příznivci Stezky mohou mezitím svým blízkým pořídit dárkový poukaz a Stezku tak podpořit. Po znovuotevření na návštěvníky čeká i novinka v podobě nové adrenalinové atrakce – speciální pavoučí sítě, na které budou moci návštěvníci prověřit svou odvahu. Poslední novinkou je i speciální podpora pracovníkům Integrovaného záchranného systému, kterým Stezka za jejich nekončící nasazení věnuje po celé ČR 100 dárkových poukazů.

Krkonošská Stezka korunami stromů patří mezi nejpopulárnější turistické atrakce Královéhradeckého kraje. Svou popularitu opětovně prokázala nedávným milníkem, kdy jejím vstupním turniketem na konci září prošel miliontý návštěvník. V současné situaci je však, stejně jako ostatní volnočasové a turistické atrakce, uzavřena. Svým fanouškům nabízí prostřednictvím eshopu na webových stránkách www.stezkakrkonose.cz možnost zakoupit si dárkový poukaz. Ten může sloužit jako vhodný dárek blízkým nejen v předvánoční době.

Nyní přichází s možností potěšit i pracovníky Integrovaného záchranného systému.

Stezka ve spolupráci s rádiem Blaník do vánoc věnuje 100 dárkových poukazů pro pracovníky nemocnic po celé ČR. Svým příznivcům nyní nabízí podobnou možnost poděkování  konkrétním zdravotníkům, hasičům, policistům, vojákům nebo pracovníkům v sociálních službách formou koupě dárkových poukazů v eshopu za zvýhodněnou cenu a navíc napsat vlastní vzkaz či věnování.

Novinkou je Pavoučí síť

Během uzavření provozovatelé Stezky připravili pro její návštěvníky překvapení v podobě nového adrenalinového prvku. Nová pochozí síť dá během procházky po Stezce návštěvníkům možnost projít se nad volným prostorem ve výšce 23,7 metrů nad zemí. Inspirací pro tento adrenalinový prvek byla první síť na partnerské slovenské Stezce Bachledka, kde se těší velké oblibě. Plocha pavoučí sítě je 20,8m2, na výrobu bylo použito 445 metrů lana a stejně jako celá Stezka má nosnost 500 kg na metr čtvereční. Návštěvníci se tak mohou nově ocitnout přímo nad volným prostorem a zjistit, kam až jejich sebejistota ve výškách sahá. Tato nová atrakce samozřejmě splňuje veškeré bezpečnostní normy a je 100% bezpečná pro všechny návštěvníky Stezky.

Více informací najdete na www.stezkakrkonose.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here