Objevte klenoty Českomoravského pomezí!

0
600

Plánujete víkend nebo dovolenou? Otevřete pokladnici plnou zážitků a vydejte se poznávat nejkrásnější místa turistické oblasti Českomoravské pomezí.

Okouzlí vás pohádkové zámky v Litomyšli, Moravské Třebové a Nových Hradech i tajemný hrad Svojanov. V Poličce se projdete po mohutných středověkých hradbách a poznáte příběh zdejšího rodáka Bohuslava Martinů. Jedno z našich nejdelších náměstí najdete ve Svitavách, kde si s dětmi užijete spoustu zábavy na Sváťově zážitkové cestě. Za automobilovými elegány se vydáte do Muzea českého karosářství ve Vysokém Mýtě. Těšit se můžete na toulky nádhernou přírodou s mnoha rozhlednami, cyklostezkami či novými singltreky. Doporučujeme pískovcová skalní města Toulovcových maštalí nebo Hřebečské důlní stezky, ke kterým se můžete svézt vláčkem po úzkokolejce z Mladějova.

Připraveny jsou také dvě nové soutěže, které vás provedou nejen Českomoravským pomezím, ale představí vám i jedinečné výletní cíle u sousedů v Polsku. Tradiční formát má soutěž Pokladnice zážitků – při návštěvě soutěžních míst budete sbírat razítka do hrací karty.

Dáváte-li přednost moderním technologiím, stáhněte si zdarma mobilní aplikaci s rozšířenou realitou a vydejte se na Putování za pokladem. Aplikace vás zavede na řadu zajímavých míst, budete sbírat zlaté dukáty a odvezete si spoustu nezapomenutelných zážitků.

A jaké výhry na vás čekají? Těšit se můžete na víkendové pobyty, chytré hodinky, vstupenky do památek, stolní hry a spoustu dalších cen.

www.pokladnicezazitku.cz
www.ceskomoravskepomezi.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here