Oslavy v Jižních Čechách

0
1064

Na svatbu či rodinnou oslavu v Jižních Čechách si můžete vybrat podle svých představ malebnou chaloupku či statek vzdálený od turistického ruchu, ale i moderní luxusní hotel obklopený krásnou přírodou. Volba je vždy jen na vás.

Svatba v malebné chalupě Budinka

Chaloupku najdete v malebné jihočeské vesnici Černice, výhodně položenou 17 km od  Českých Budějovic a 10 km od Českého Krumlova.

V chalupě najdete 7 pokojů, velkou společenskou místnost s kuchyní a jídelnou, sklep a malé wellness, ve kterém si odpočinete a načerpáte novou energii. Uzavřený dvůr zajistí maximální soukromí a i děti si zde najdou své. Na zahradě stojí kouzelná chaloupka a dětské hřiště s klouzačkou a pískovištěm. V letních měsících je k dispozici chalupářská pergola s plně vybaveným barem a grilem pro nezapomenutelné večery s přáteli či rodinou. Ať už se jedná o rodinou pohodou, svatební obřad, odpočinek s přáteli či párty s kolegy.

Chalupa prošla v roce 2019 kompletní rekonstrukcí. Celá chalupa je nekuřácká a je zde k dispozici Wi-Fi připojení zdarma. Váš šťastný den můžete u nás krásně propojit s hezkým výletem do Českého Krumlova nebo nedalekých Českých Budějovic. Pro aktivní odpočinek můžete navštívit Kleť nebo zříceninu Dívčí Kámen.

Chalupa Budinka
Černice 4,382 32 Mojné
Tel.: +420 773 659 970 / 774 230 074
E-mail: chalupabudinka@gmail.com
FB: chalupaBudinka
INSTAGRAM: chalupa_budinka

 

Svatba na staku Jedraž

Jedraž se nachází na prahu Šumavy, pár kilometrů za Hošticemi, proslavenými Troškovými filmy. V tomto 600 let starém stavení, které stálo již za Husitů, kdy tudy vedla kupecká stezka a bývalí majitelé sahají až k rodu Vítkovců a kde je údajně zakopán poklad, nabízíme jedinečný odpočinek a pohodu, která je pro Jedraž typická. Statek má jedinečnou atmosféru, nabízí naprosté soukromí.

A hostina ve stodole zvýrazňuje středověký charakter stavení. Naše svatební agentura je připravená vám všemožně vyjít vstříc nejen s celým angažmá, ale také s výběrem menu.

Na statek se vejde až 180 svatebčanů, místo je pro ubytování 35 hostů.

Statek Jedraž
Jedraž 1, 387 01 Radošovice
Tel.: +420 737 236 017
E-mail: statekjedraz@gmail.com

 

Hajnýho stodola

Hajnýho stodola je kouzelné místo v srdci šumavské přírody. Zároveň je ideálním místem pro konání svateb a jiných kulturních akcí pro lidi, kteří mají k přírodě blízko. Pokud jste srdcem Šumaváci a chcete aby vaše svatba byla nezapomenutelným zážitkem, je toto místo jako stvořené pro vás. Hajnýho stodola je součástí bývalé Schwarzenberské hájovny, která má svou bohatou historii a jedinečného genia loci. Je umístěna na samotě u lesa nad obcí Lenora a z okolních luk, i od stodoly samotné, je kouzelný výhled do kraje a na údolí řeky Vltavy.

Kromě stodoly s maximální kapacitou 70 osob je v místě také bar v bývalé kolně, chladná rautová místnost, ohniště, rozsáhlý dvůr s nekonečnými možnostmi k sezení a okolní louky k relaxaci. Za Hájovnou je také les, který je jako stvořený pro romantické svatební fotografie. V rámci objektu nabízíme také možnost ubytování přímo v podkroví. Jedná se
o apartmán s kuchyní, dvěma ložnicemi a balkónem s maximální kapacitou 6 osob. Druhou možností je společná místnost s kapacitou 8 lůžek. Oba prostory mají vlastní koupelnu. Mimo to je pro svatebčany také možnost stanování.

Hajnýho stodola je tím nejlepším místem, pokud toužíte po svatbě, kde se bude vše odehrávat na jednom místě a vaší jedinou starostí je užít si nezapomenutelný víkend. Pro více informací ohledně pořádání svateb, či jiných událostí, ubytování, volných termínů a pronájmu nás neváhejte kontaktovat. Jsme tady pro vás a váš splněný sen. Catering, Bar, Grilování, Ubytování, Zajištění Hudby/DJ.

Hajnýho stodola
České Žleby 52, 384 42 Lenora
Tel.: +420 720 603 367

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here