Chystáte se tento rok na svatbu v rodině?

0
742
Věnujte proto velkou pozornost výběru toho správného místa, tam kde se budete cítit krásně a příjemně. Ačkoli se Karlovarský kraj pyšní nádhernou přírodou, lázněmi a proslulými hrady a zámky, vybrat to pravé není snadné. Ať už toužíte po malé útulné svatbě, nebo po velké slávě, po svatbě v interiéru či exteriéru, určitě si ale vyberete.

Vítkova hora | Karlovy Vary

Chcete se vzít v tomto kouzelném městě, ale nemůžete se rozhodnout, jestli mít svatbu na radnici, v kostele nebo na lázeňské kolonádě? A co takhle na nejromantičtějším místě, na Vítkově Hoře? Hotel leží v malebné lokalitě na okraji lázeňského centra s krásnými výhledy na Karlovy Vary. Za pěkného počasí můžete mít obřad venku a užít si tak dechberoucí vyhlídku na okolní přírodu nad údolím řeky Teplé. K dispozici je i báječná terasa a gril. Kdyby vám náhodou zapršelo, poskytuje hotel útulné zázemí s barem a tanečním parketem. Útulný hotel také nabízí kapacitu 24 lůžek v luxusně zařízených pokojích a k tomu wellness s relaxační zónou. O vše bude postaráno a jako svatební dar dostanete svatební noc zdarma!

Hostinec Na Statku | Jakubov

Hostinec najdete v klidné oblasti Doupovských hor. Jedná se o rozlehlou kamennou usedlost z 16. století, která si stále uchovává dobovou atmosféru. Kromě hlavní budovy, která se skládá z restaurace s barem a klenbovým sálem, je ideálním místem pro svatební hostiny krásně upravené nádvoří hostince. Opravdovou třešničkou na dortu je ale prostorná stodola, která skýtá bar s výčepem, prostor k sezení pro 120 lidí a pódium k tanci a pro kapelu nebo DJ. K tomu všemu má Hostinec Na Statku vyhlášenou kuchyni.

Honour and Grace | Ostrov

Hotel je prvotřídním klenotem, který se nachází v samém srdci krušnohorských lesů. Je to to pravé místo pro vás, pokud toužíte po tom, užít si váš velký den obklopeni luxusem. Vysoce profesionální personál vám pomůže vše zařídit a s maximální péčí se postará o každý detail, abyste si celý den užili bez stresu a starostí. Uspořádají pro vás „Svatbu na klíč“. Kompletní svatební servis přímo na míru tak, aby váš svatební den byl skutečně jedinečný a jako z pohádky.

Statek Bernard | Velké Poříčí

Užijte si svůj svatební den na stylovém statku u Sokolova, kde nabízejí kompletní zajištění svatebního dne v překrásném prostředí zrekonstruovaného prvorepublikového areálu. Původní chebské hrázdění v kombinaci s bílými zdmi a udržovanou zahradní architekturou, budou tou nejkrásnější kulisou pro vaše svatební fotografie. Statek je ideálním místem pro svatbu venku, snoubí se tu blízkost k přírodě i odkaz života našich předků. Samozřejmostí je i několik alternativ v případě nepřízně počasí. Celá svatba se může uskutečnit na jednom místě – obřad, hostina i ubytování – vše bez zbytečného přejíždění a komplikací.

Wellness Resort Retro Riverside | Březová u Karlových Varů

Jste-li fanoušci romantiky, svatební oslava v tomto resortu bude přesně taková, o jaké jste snili. V pohádkovém prostředí na břehu jezera, v obklopení hustých lesů. Luxusní pokoje s výhledem na přehradu a obřad u vodní hladiny dělá z hotelu Retro Riverside naprosto exkluzivní místo. Vynikající italská kuchyně, profesionální servis a personál, který se umí dokonale vcítit do vašich potřeb. V hotelu si jasně uvědomují, že svatební den je jeden z nejdůležitějších momentů vašeho života, a proto se vám pokusí splnit jakékoliv přání, stačí ho jen vyslovit.

Zámek Bečov nad Teplou

Jedním z nejkrásnějších míst pro pořádání svatebního obřadu je mimořádná památka hrad a zámek Bečov, prostředí jako stvořené pro svatební obřad i hostinu. Svatební obřad je možné na zámku uspořádat prakticky celoročně a na výběr máte ze dvou možností. Obřad se může konat v kapli sv. Petra nebo venku v zámecké zahradě a na zámeckých terasách. Na zámku se sice nemůžete ubytovat, ale můžete originálně zabavit svatebčany – třeba vystoupením šermířů či sokolníků. A pokud jde o hostinu a ubytování, můžete se zařídit v nedaleké Hradní baště, která nabídne nejen příjemné prostředí ale i vynikající jídlo.

Statek Salajna | Dolní Žandov

Statek pochází z roku 1802 a sloužil jako typická zemědělská usedlost. Po druhé světové válce začal chátrat, až ho postihla téměř úplná zkáza. Dokud se však neobjevili noví majitelé se srdcem na správném místě. Statek zrekonstruovali, ale zachovali kouzlo starých časů venkova. Každý kus nábytku má, stejně jako celý statek, svou historii. Propojení unikátních historických prostor s moderním vybavením statku nabízí ideální příležitost pro uspořádání svateb.

Obřad a hostinu můžete mít venku, případně v otevřené kolně či bývalé maštali. Rušit vás bude pouze šumící potok a kokrhání kohouta.

Karlovarský kraj je protkaný místy, která mají kouzelnou atmosférou a která přímo vybízejí k tomu, abyste v nich strávili svůj velký den. Raději se ale na místo zajeďte přímo podívat, jen tak člověk pozná, jestli je mu tam dobře a jestli je to ono. A pamatujte, když se budete dobře cítit vy, tak se budou dobře cítit i vaši nejbližší.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here