PARK BOHEMINIUM

0
1489

Víte, kam míří každý sedmý návštěvník Karlovarského kraje? Do parku Boheminium v Mariánských Lázních, čtvrtého největšího parku miniatur v Evropě! Ten je unikátní nejen svým jedinečným zasazením do přírody, ale i širokou nabídkou do detailu propracovaných modelů českých památek v měřítku 1:25. Není tak divu, že si ho ročně prohlédne přes 110 000 lidí a stal se po právu nejnavštěvovanější atrakcí v celém kraji.

Karlštejn, Ještěd, zámek Červená Lhota, letohrádek Hvězda či zámek Český Krumlov. To je jen krátký výčet ze sedmi desítek dokonalých miniatur významných stavebních a technických památek z celé České republiky.

Výlet do parku Boheminium udělá radost všem. Park se nachází na vrchu Krakonoš, kam návštěvníky dopraví i lanovka či MHD, navíc ho obklopují lesy a louky. Stačí vstoupit a starosti a stres se jako zázrakem vypaří.

Boheminium ale nenabízí jen pastvu pro oči, je také ideálním místem pro praktické vzdělávání dětí. Kde jinde si zájemci mohou prohlédnout detaily jednotlivých staveb ze vzdálenosti jednoho metru. To je ostatně věc, která láká tisíce turistů všech věkových kategorií. Každoročně je navíc připraveno víc jak pětadvacet atraktivních akcí, pro děti i dospělé.

Přidejte se k dalším spokojeným návštěvníkům miniaturparku Boheminium a užijte si to nejlepší z Mariánských Lázní! Na mezinárodních cestovatelských, dovolenkových a turistických serverech je park hodnocen velmi vysoko. Například na TripAdvisor je to známka 4,5 z 5, což potvrzuje Certifikát výjimečnosti, který park obdržel. A na Facebooku je návštěvníky hodnocen dokonce známkou 4,8 z 5. Otevírací doba: každý den, včetně státních svátků a víkendů od 10 do 18 hodin, a to celoročně.

Park Boheminium
www.facebook.com/boheminium
www.boheminium.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here