TURISTICKÁ INFORMAČNÍ CENTRA, zdroj kvalitních ověřených informací

0
1924

INFORMACE SE DNES HLEDAJÍ ZEJMÉNA NA INTERNETU. CO VÁM VŠAK INTERNET NEPOSKYTNE, JE OSOBNÍ ZKUŠENOST A ZNALOST MÍSTNÍHO PROSTŘEDÍ, SLUŽEB A TURISTICKÉ NABÍDKY, KTEROU MŮŽETE PŘENESENĚ ZÍSKAT DÍKY DOPORUČENÍM OBSLUHY TURISTICKÉHO INFORMAČNÍHO CENTRA.

Blíží se čas pomýšlet na dovolenou o letních prázdninách v roce 2018 i na kratší víkendové pobyty v novém roce. Doporučení naší Asociace turistických informačních center ČR zní: užijte si dovolenou a společné chvíle s rodinou, svými partnery a přáteli v České republice. Nespočetné množství památek, zajímavostí, atraktivit a kvalitní značené turistické cesty, spolu s neustále rostoucí kvalitou služeb, jsou u nás zárukou lákavé a pěkné dovolené. Těmi, kteří Vám pomohou se v předstihu zorientovat v oblasti pro vaši dovolenou, jsou pra
covníci informačních center (TIC), neboť velmi dobře znají svoji lokalitu i úroveň poskytovaných služeb. Pracovníci TIC vám poskytnou informace o vhodných výletech, ubytování, jízdních spojích, možnostech koupání, nebo provozních hodinách turistických atraktivit.

V infocentrech si můžete koupit mapu oblasti, pohlednice, místopisné publikace, nebo také vstupenky na různorodé akce v místě. V rámci svých služeb TIC nabízí kopírování, skenování a veřejný internet.

Pokud patříte k těm, kteří rádi putují po českých zemích, rozhodně uděláte dobře, když skutkem naplníte slogan: „Turistické informační centrum, první krok na vašich cestách“.

WWW.ATICCR.CZ,
WWW.FACEBOOK.COM/ATICCR

Asociace turistických informačních center ve spolupráci s agenturou CzechTourism stanovuje požadavky na rozsah služeb infocenter a informační centra podle těchto požadavků také certifikuje.

Dnes již v České republice narazíte na více než 424 certifikovaných turistických informačních center, které jsou označeny tímto logotypem.

 

TEXT A FOTO: ATIC ČR

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here