Zajímavá místa pro rodinné a firemní akce ve Středočeském kraji

0
1068

Středočeský kraj nabízí velmi rozmanité možnosti k uspořádání slavnostních akcí, vybírat můžete z hradů a zámků, mlýnů, stodol, i stylových hotelů. Vše záleží jen na vaší představě.

Areál Botanika

Areál Botanika je ideálním místem pro vaši svatbu či rodinnou nebo firemní akci.

Příjemné ubytování v pěti apartmánech nabízí rodinná vila, dále potom hotel Botanika (13 pokojů) a nově hotel Golf (18 pokojů). K pohodové atmosféře přispěje krásná zahrada, dvanáctijamkové golfové hřiště, venkovní bazén a skvělá místní kuchyně.

Kapacita areálu:
Hlavní restaurace: 100 míst
Venkovní krytá restaurace Rybí bašta: 35 míst
Hala: 300 míst
Letní altán: 96 míst

Svatby

Svatební den je jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě každého z nás. Je jen několik událostí, na které člověk nezapomíná, a mezi ně patří i svatební den. Proto vám nabízíme „pomocnou ruku“ pro bezproblémový průběh takto významné události.

Připravíme pro vás: realizaci svatebního obřadu jak v zajímavém interiéru, tak pod širým nebem, svatební hostinu ve stylové restauraci nebo v zahradním zastřešeném altánu, kompletní květinovou výzdobu vybraných prostor, svatební kytice pro nevěstu, zapůjčení luxusní limuzíny, popřípadě dalších automobilů doplňkové služby – živá hudební produkce, hostesky, profesionální fotograf atd., ubytování svatebních hostů.

Areál Botanika
Tel.: +420 604 938 525
E-mail: areal.botanika@vysehrad2000.cz
www.arealbotanika.cz

 

Hotel hrad Zvířetice

Vaše rodinná událost, svatba, setkání s přáteli či partnery bude zcela vytvořena jen podle Vašich představ a jen vámi. My vám poskytneme prostory a vy sami si stvořte, co si představujete. Co vás těší, co je pro vás milé. Přivezte si víno, které Vám chutná. Jídlo, které jste si sami připravili nebo připravil váš catering. Přivezte si to, co máte rádi. Připravte si vše tak, jak o tom sníte. Budete tu jen se svými přáteli, partnery, rodinou nebo jen vy sami. U nás se stáváte nedílnou součástí starého hradu. Hradu, který jako romantická zřícenina na Vás dýchá každým krokem.

Čeká na vás nádvoří, 4 sály, 8 pokojů, vše v historizujícím duchu, a strhující zřícenina hradu Zvířetice.

Hotel hrad Zvířetice
Tel.: +420 777 778 777
E-mail: zviretice@email.cz
www.zviretice.com

 

Statek Prak

Statek Prak leží na místě, odkud byl dle pověsti ostřelován hrad Český Šternberk obléhacím prakem při pokusu o jeho dobytí. Dnes se na statku můžete ubytovat při svém víkendovém nebo dovolenkovém pobytu. Zajistíme zde pro vás po předchozí objednávce také firemní akce s rautem nebo svatby. Potěšit se zde můžete pohledem na chov lipických koní, ustájit vlastní koně, popřípadě objednat jízdu kočárem po okolí.

Hledáte nevšední svatební den? Statek Prak je tím pravým místem. Přejete si stylově oslavit vstup do stavu manželského v úzkém kruhu přátel, nebo raději dáte přednost velkolepé venkovské veselici? Chcete si přitom vyjet kočárem po okolí nebo si užít jiný doprovodný program? Nic není nemožné, statek splní každé vaše přání. Jsme schopni zajistit svatbu pro 20, ale i pro 200 hostů.

FARMA PRAK s.r.o.
Český Šternberk 47, DIVIŠOV, 257 26
E-mail: info@dvurprak.cz
Objednávky, informace:
Tel.: +420 603 832 346 (9-16hod., PO – PÁ)
www.dvurprak.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here