Svatba, oslava narozenin, firemní akce

0
663

Významný den každý člověk plánuje podle svého. Někdo ho chce prožít v přírodě, na chalupě mezi přáteli, s kulturním prožitkem, nebo třeba letem v balónu.

Pro všechny akce je ale společné hledání jedinečného místa, které se vryje do paměti nejen nám, ale všem pozvaným hostům.

Situace se v poslední době zkomplikovala nejrůznějšími omezeními a proto vyhledání ideálního prostoru včas, je nejen aktuální, ale dokonce nutné.

Rádi bychom vám přiblížili několik zajímavých lokací, které podle našeho mínění váš prožitek vynese do závratných výšin.

Prvním z těchto prostorů je Winernitzova vila na Praze 5. Vila, kterou postavil architekt Loos je nádhernou ukázkou architektury, a pro nás, kteří mají k architektuře úzký vztah je opravdu vzácným místem, kde strávit svoje významné dny, najdete jí ve výborné lokalitě, která je všem hostům velmi dobře přístupná a je zde krásně v každém ročním období. V rámci pronájmu má klient možnost využít celou vilu včetně prostorné zahrady a výhodou je, že si může domluvit catering dle vlastních požadavků a představ.

Pokud vás prostor zaujal, je samozřejmě nejlépe zajít si vše prohlédnout, domluvit se, jak vaši představu co nejlépe realizovat. V rámci pronájmu je možné si vilu zajistit nejen na den, ale můžete zde i strávit noc.

Winternitzova vila je zařazena do seznamu našich kulturních památek a jejím posláním je také podpora demokracie a lidských práv, takže vaším rozhodnutím připějete nejen na ochranu kulturní památky ale i na podporu demokracie.

Kontaktní osoba svatby:
Lucie Šimková
E-mail: svatby@loosovavila.cz
Tel.: +420 774 180 330

Kontaktní osoba pro další akce:
Anna Stiburková
E-mail: info@loosovavila.cz
Tel.: +420 603 878 786

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here