WELLNESS HOTEL PATINCE****

0
2024

HOTEL NABÍZÍ NÁVŠTĚVNÍKŮM NA MÍRU PŘIPRAVENÉ POBYTY A SLUŽBY, HOTEL NABÍZÍ NÁVŠTĚVNÍKŮM NA MÍRU PŘIPRAVENÉ POBYTY A SLUŽBY, OSOBNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU KLIENTOVI PODLE JEHO INDIVIDUÁLNÍCH OSOBNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU KLIENTOVI PODLE JEHO INDIVIDUÁLNÍCH PŘÁNÍ. DÍKY TOMU SE STANE POBYT VE WELLNESS HOTELU PATINCE PRO PŘÁNÍ. DÍKY TOMU SE STANE POBYT VE WELLNESS HOTELU PATINCE PRO VÁS ZÁŽITKEM NA CELÝ ŽIVOT PLNÝ ODPOČINKU A RELAXACE. VÁS ZÁŽITKEM NA CELÝ ŽIVOT PLNÝ ODPOČINKU A RELAXACE.

Tématické programy pro děti a dospělé
Celoročně je pro děti k dispozici dětský koutek. Přes svátky, tématické pobyty a letní prázdniny zajišťují program pro děti zkušení animátoři. Ve spolupráci s profesionálními animátory se připravují různé soutěže a atrakce pro děti.

Pro dospělé mají připravenu nabídku Aquaaerobiku pod vedením animátora v bazénovém světě každou neděli od 16:00 do 17:00 hodin zdarma.

O víkendech se v hotelu cvičí pilates nebo joga pod vedením odborníků na zdravý životní styl v rámci relaxačního programu hotelu. Hosté si zároveň mohou vychutnat další služby nebo procedury, aby si pobyt užili naplno.

Spojení kongresu s wellnessem
V hotelu najdete dokonalé spojení pracovních povinností s odpočinkem. Prostory hotelu tady umí přizpůsobit jakýmkoliv požadavkům. Celkem 4 konferenční sály disponují kvalitním technickým vybavením a jsou vhodné pro malé i větší skupiny. Samozřejmostí je bohatý doprovodný program šitý na míru dle přání klienta.

Ubytování, strava a wellness
Hotel nabízí 98 pokojů s celkovou kapacitou 206 lůžek a 40 přistýlek. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové a pro náročnou klientelu jsou k dispozici prostorné apartmány. Součástí je bezplatná wifi, která je dostupná ve všech pokojích a společných prostorách hotelu. Hotel se může opravdu pochlubit výnikající kuchyní, která potěší chuťové buňky každého hosta.

Bazénový svět
Bazénový svět je otevřen denně od 9.00 do 21.00 hodin. Každý pátek je pro hosty připraven romantický večer s nočním koupáním až do 01:00 hodin. Pro hotelové hosty je umožněn vstup do světa o víkendech již od 7:00 hodin a v týdnu od 9:00 hodin.

V bazénech cirkuluje voda z vlastního termálního pramenu. Terrmální voda v Patincích se vyznačuje vysokým obsahem hydrogenuhličitanů, vápníku, hořčíku a síranů, díky čemuž velmi příznivě působí na pohybové ústrojí a s tím spojené nemoci. Bazénový svět obsahuje komplex bazénů s využitím vody z termálního vrtu, která je speciálně upravovaná tak, aby byla zdravotně a hygienicky vyhovující.

Co v hotelu ještě najdete:
• různé druhy klasických a thajských masáží – spolupracují s nejlepšími thajskými masérkami, absolventkami školy thajské masáže se sídlem v budhistickém klášteře WAT PHO v Bangkoku.
• kvalitní saunový svět a různé druhy koupelí
• tělové a tvarové ošetření. Špičkově vyškolené kosmetičky a maséři se postarají o vaši pohodu a krásu. Nabízíme široký výběr kosmetických přípravků značky MARY COHR bez geneticky upravených složek
• vlastní přístav Marina Patince, který se nachází nedaleko hotelu v krásné přírodě. Slouží jako kotviště pro výletní loď Wellness 1.

Mnoho dalších informací najdete na stránce hotelu:

WWW.WELLNESSPATINCE.SK

 

TEXT A FOTO: WELLNESS HOTEL PATINCE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here