PRÁZDNINY NA FARMĚ S VÝBORNOU KUCHYNÍ – RODINA UNGER TO UMÍ

0
1285

Farma Unger je rodinný podnik v jihovýchodním Štýrsku. Rodinnou farmu, která se skládá z farmy a tesařství najdete přímo na okraji lesa. Ubytování je rodinného typu, útulný penzion, kde vás usměvavá obsluha obslouží a pomůže se vším, co budete zrovna potřebovat.

Příjemné pokoje jsou vybaveny sprchou/WC, balkonem nebo terasou, TV a satelitem, lednicí a trezorem. Parkovacích míst je dostatek přímo za domem, na dvoře je také bazén s prostorem na opalování a krytým stolním tenisem. Na velké ploše trávníku, najdete také prostorné místo na hraní a spoustu nejrůznějších hraček od velkých auťáků, koleček, lopat a hrabiček, vše co takový malý farmář může potřebovat. Ale tím poklady farmy samozřejmě nekončí. Ve výbězích je umístěno velké množství zvířátek, které můžete pozorovat. Pro městské děti je opravdovým zážitkem pozorovat lamy, oslíky, pobíhat pštrosy, poníky i koně, pomáhat sbírat vejce, krmit s domácími všechnu domácí „havěť“. Tyto možnosti jsou pro vaše děti pravé prázdninové dobrodružství.

Zařídit pro své hosty vyjížďky na koni, příjemné grilovací party nebo turnaj v bowlingu není pro rodinu Unger žádný problém.

Máte pocit, že už jste si vyslechli dost a do Štýrska se pojedete podívat? Tím ale nabídka rodiny Unger nekončí. Penzion se totiž pyšní svou domácí kuchyní a mohu sama potvrdit, že je opravdu výborná. Přímo ve dvoře si také vyrábějí domácí klobásky a další masové speciality, víno i domácí marmelády.

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji začíná od 935,- (od 35 Euro) na osobu včetně snídaně. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji včetně polopenze na osobu již od 1150,- (od 43 Euro). Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s plnou penzí na osobu již od 1 350,- (od 50 Euro).

Penzion najdete ve vesnici Grabensdorf asi 20 km vzdálené od druhého největšího města Rakouska Grazu, ve Vulkanlandu na jihovýchodě Štýrska. Krajina je bohatá na termální vody a prameny, které vyvěrají přímo ze země. Okolní krajina vás okouzlí krásnou přírodou, sady a vinicemi i zářícími dýňovými poli.

Vyrazit můžete také na pomezí Rakouska a Slovinska, vychutnat zajímavé odrůdy vína z jednotlivých vinařství. Po celém tomto území vedou značené stezky, takže chodit tudy můžete celý den, ochutnávat a kochat se výhledy na nádherné vinice. Hranice mezi Rakouskem a Slovinskem se tady klikatí a tak během 3 km se přemístíte do sousední země třeba hned třikrát. Ale změna je jen hraniční čára, po obou stranách vidíte vinice, domy se spoustou květin, kde vás vinařství zvou na ochutnávku vína a další místní speciality. Pokud se sem vypravíte, nebudete litovat.

V nejbližším okolí najdete několik hradů a zámků, výrobnu čokolády, zoo, navštívit můžete město historické Graz s památkami UNESCO. Rodinný penzion Unger je ideální možnost prázdninové relaxace, kde se budete s rodinou i svými přáteli cítit skvěle.

Familie Unger
Grabersdorf 59, A- 8342 Grabersdorf
Tel.: +43 315 23 91
E-mail: unger.uab@aon.at
www.uab-unger.at


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here