ADRŠPACH – tip na rodinnou dovolenou

0
578

Pozoruhodné skalní město v chráněné oblasti regionu Broumov patří bezesporu k nekrásnějším destinacím České republiky. Pískovcové skály různých velikostí a tvarů, tajuplné cestičky, vodopády či jezera s průzračnou vodou, to vše na vás čeká v Královéhradeckém kraji, jen pár kilometrů od hranic s Polskem. Naplánujte si dovolenou co nejdříve a objevte krásu Adršpašska bez zahraničních turistů.

Hledáte útulný penzion, nebo raději trávíte svou dovolenou v chatce? Obě varianty vám nabízí Penzion Adršpach u Báry. Rodinný penzion v srdci Adršpašsko-teplických skal. K dispozici Vám bude velká zahrada s ohništěm a zastřešeným grilem, pro děti velké dětské hřiště s trampolínou. Ubytovat se můžete v 7 pokojích s kapacitou 2-4 lůžka a vlastním sociálním zařízením. Dva pokoje mají vlastní vchod, přímo ze zahrady a jsou vybaveny o antialergické přikrývky a polštáře. Ubytovat se můžete také v šesti chatkách se společným sociálním zařízením. V penzionu nabízí snídaně i večeře, pochutnáte si zde na domácí kuchyni.

Penzion Adršpach je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, pořádání svateb, školních výletů a dalších společenských akcí. S sebou navíc můžete vzít i svého domácího mazlíčka.

www.e-pobyty.cz
www.penzionadrspach.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here