DO POLSKÝCH KRKONOŠ ZA NEJKRÁSNĚJŠÍM ZÁBAVNÍM PARKEM

0
3754

Marian Piasecki, tvůrce a majitel Parku miniatur památek Dolního Slezska, provozuje ještě další dva Parky. Vydejme se společně do nejnovějšího z nich – Pohádkového zábavního parku.

Nachází se, stejně jako jeho nejstarší sourozenec, v Kowarech. Marian Piasecki, do jehož Parku miniatur památek Dolního Slezska zavítá ročně více jak 300 000 návštěvníků, vybudoval v roce 2015 zábavní park pro děti všech věkových kategorií. Není proto divu, že mnohé rodiny zde stráví celý den.

Od hradů a zámků po písčitou pláž
Děti se vyřádí na nafukovacích zámcích a hradech, povozí se v bazénu na ručně poháněných lodičkách, prozkoumají krokodýlí tlamu nebo prolezou housenkou Megi. Nezapomenutelným zážitkem je jízda na vodním raftu po sedmdesátimetrové skluzavce a sedmimetrové nafukovací skákadlo.

Dospělí si odpočinou ve venkovní kavárně nebo na pláži u bazénu, po kterém se prohánějí jejich ratolesti na lodičkách. Výhled na nafukovací atrakce a krkonošská panoramata vytváří jedinečnou atmosféru!

Narozeniny v Pohádkovém zábavním parku
Dětští návštěvníci, kteří zavítají v den svých narozenin, se budou cítit jako VIP osobnosti, protože jsme pro ně připravili několik bonusů. Oslavenec zaplatí levnější vstup, jeho „dospělý doprovod“ má vstup zdarma. Pokud nám předem zavoláte (+48 669 955 994), rezervujeme vám na narozeninový den speciální místa u stolu a můžete si přinést i vlastní občerstvení (dort, zákusky nebo nápoje).

Burger bar a venkovní kavárna
Jediný pojízdný bar v Kowarech i celých Krkonoších, který nabízí regionální dobroty, to je Burger bar. Zaparkovali jsme ho u vchodu do Pohádkového zábavního parku.

Káva, zákusky, zmrzlina nebo nápoje z čerstvého ovoce. Ve venkovní kavárně je příjemné posezení nad šálkem vonící kávy nebo skleničkou nápojů z čerstvého ovoce. Pochutnáte si na typických zákuscích a výborné zmrzlině.

O letních prázdninách se na vás těší žáci Střední školy Lomnice nad Popelkou. Stanou se vašimi partnery v Pohádkovém zábavním parku a průvodci v Parku miniatur památek Dolního Slezska Kowary.

www.park-miniatur.com
http://palacowa-bawialnia.pl/cs/

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY
1. Kde je v Čechách nejvýše položená pošta?
2. Jak se jmenuje vládce Krkonoš?
3. Jaká psí rasa je v logu Parku miniatur?
4. Jak daleko jsou Kowary od Pomezních bud?
5. Jaké miniatury českých památek jsou v Parku miniatur památek Dolního Slezska?

Odpovědi posílejte mailem do redakce magazínu TIM: info@czech-tim.cz , nebo vyplňte formulář v sekci soutěže. Výherci dostanou vstupenky do zábavního parku dle výběru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here