JIHOMORAVSKÝ AQUALAND MORAVIA

0
1862

NOVÉ DENNÍ LÁZNĚ NABÍZÍ LUXUSNÍ LEHÁTKA I PRIVÁTNÍ VÍŘIVKU

Nejmodernější tuzemský aquapark – Aqualand Moravia, otevřel 1. května zcela nové prostory. Denní lázně nabízejí soukromí, klid a nadstandardní služby. Mezi ně patří 20 privátních lehátek, vířivka, občerstvení i obsluha na zavolání. Pokud se tedy rádi necháváte rozmazlovat, prémiová klidová zóna je tu právě pro Vás.

Neomezené využití rozličných tobogánů a atrakcí či návštěva wellness centra Forum Romanum s 24 saunami a procedurami k pobytu v jihomoravském Aqualandu Moravia neodmyslitelně patří. Nyní však budou mít návštěvníci aquaparku možnost využít služeb zcela nového prostoru Denních lázní, které otevřely své brány již první květnový den. V rámci Denních lázní každý návštěvník dostane k dispozici rovněž lázeňský župan a osušku, samozřejmostí je ovocné občerstvení v rámci zóny zdarma. Další servis pak zajistí obsluha, která se na zavolání dostaví přímo k lehátku zákazníka. Relax a soukromí si hosté Denních lázní užijí v privátní vířivce a mohou využít dalších služeb wellness centra se zajímavou slevou. Součástí Denních lázní je nejmodernější masážní křeslo. Nutno podotknout, že vstup do privátní zóny je určen pouze osobám starším 15 let.

Zájemci o nadstandardní služby si mohou vybrat hned ze tří různých balíčků. Vouchery zahrnující pobyt v Denních lázních můžete v případě balíčků Premium a Business zakoupit za jedinečnou cenu na e-shopu aquaparku, balíček After Work si můžete po otevření v Denních lázních koupit na pokladnách Aqualandu Moravia.

Aqualand Moravia je nejmodernějším a největším aquaparkem v České republice. Děti i dospělí se mohou vyřádit na 20 vnitřních a venkovních tobogánech a skluzavkách s celkovou délkou více než 1,7 km. Venkovní vodní atrakce Abyss a Boomerango určené až pro 3místné rafty si mohou v letních měsících návštěvníci vyzkoušet v rámci České republiky pouze v Aqualandu. K dispozici jsou, kromě jiných, i oblíbené celoročně otevřené tobogány U-Wave, Supercrater, Wild River nebo YellowCrash. Dětem jsou určené dětské bazény a skluzavky, užijí si také v bazénu s atrakcemi, kde mají k dispozici skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače nebo chrliče. Aqualand nabízí celkem až 14 bazénů s vodní plochou 3000 m2, některé s využitím vody z místního termálního vrtu, rozsáhlou wellness zónu Forum Romanum, sluneční a římské lázně, Imperium Restaurant a Coffeeland.

Více najdete na: www.aqualand-moravia.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here