Adrenalin ve Sport areálu Klíny

0
829

Rozhodujete se, kam vyrazit na letní dovolenou s dětmi nebo přáteli? Zveme vás do rodinného Sport areálu Klíny v Krušných horách. Bobová dráha, lanový park, bikepark, terénní koloběžky, tenisový kurt, venkovní lezecká stěna, dětská hřiště, sportovní hala. Restaurace, ubytování v chatě i hotelu nechybí.

BIKEPARK KLÍNY

Adrenalinové dobrodružství na kole nebo koloběžce v terénu, zábava pro děti, dospělé i celé rodiny. Perfektně upravené tratě pro děti, začátečníky i náročné bikery, vedeny částečně lesem i po sjezdovce. Těšit se můžete na singltreky, downhill, lesní terén, překážky i skoky. Zaručený adrenalinový zážitek na vás čeká při sjezdu na terénních koloběžkách nebo sjezdových kolech, které vám zde rádi zapůjčí.

Novinkou letošní sezóny je červená endurová trasa k Janovské přehradě! Jmenuje se DEER
TRAIL. Její začátek najdete asi po 100 metrech jízdy na ETHYLEN TRAILU.

Zelené a modré tratě jsou pro začátečníky a rodiny, červené tratě jsou pro pokročilé jezdce,
černé tratě jsou pro velmi zkušené jezdce. Přeprava kol na čtyřsedačkové lanovce. Parkování zdarma u hotelu Emeran, restaurace, bar s terasou.V rodinném Sport areálu Klíny najdou vyžití i ti nejmenší a dovolenou si užijete!

RODINY S MALÝMI DĚTMI JSOU VÍTÁNI

V celém areálu je několik dětských venkovních hřišť, venkovní zahrádka, pískoviště, houpačky, klouzačky, trampolína, dětská klubovna v hotelu (malování, dětský koutek) a dětské jídelní stoličky v restauraci, dětské příbory a dětské menu.

BOBOVÁ DRÁHA

Velkým lákadlem pro návštěvníky je unikátní bobová dráha, na které zažijete nezapomenutelný zážitek! Dráha je dlouhá necelých 900 m, s převýšením 130 m, vede lesem, přes sjezdovku a křižuje místní komunikaci, kterou překoná ve výšce 4 m mostem dlouhým 50 m, zpět nahoru vás vyveze lanovka. Cena za jízdu lanovkou zpět na start je již zahrnuta v ceně bobovky. Děti od 7 let mohou jezdit samostatně, děti do 7 let s dospělým spolujezdcem, pro jízdu dětí mladších 7 let je bob vybaven dvojitým sedákem s dvojitým bezpečnostním pásem.

LANOVÝ PARK

V lanovém parku si prověříte svou zdatnost a odvahu a pořídíte bezpečný adrenalinový zážitek. Spoustu zábavy si tu užijí jednotlivci, rodiny s dětmi, školní tábory a firemní kolektivy. Čeká vás 18 různých překážek mezi stromy ve výšce od 3 do 5 m vysoké i nízké lanové překážky, min. výška postavy 135 cm pro vysoké překážky. Vybavení si zapůjčíte na místě.

VENKOVNÍ UMĚLÁ STĚNA

Zábava pro děti, skvělý trénink pro dospělé v horském prostředí. Vyzkoušejte lezení na venkovní umělé stěně. Ten výhled z vrcholu stěny stojí za to! Na třech různých stěnách obtížností (jedna s převisem), výška stěny cca 8 m, kapacita až 9 lezců najednou, dobrý trénink a protažení celého těla.

Užijte si bohatý program pro děti i dospělé, chutnou českou kuchyni a stylové ubytování po celý rok.

SPORT AREÁL KLÍNY
Rašov 64, 436 01 Klíny
N 50°37.71228‘, E 13°33.89457‘
www.kliny.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here