Do Ústí nad Labem s TicketPackem

0
683

Přestože prázdniny jsou již za námi, babí léto stále vybízí k rodinným výletům a návštěvám zajímavých míst. Ani Ústí nad Labem nezůstává pozadu s nabídkou mnoha atraktivních pamětihodností.

Využijte možnost poznat město Ústí nad Labem prostřednictvím zvýhodněného balíčku vstupenek TicketPack, se kterým můžete navštívit 5 vybraných cílů s více než 40% slevou. Tento produkt je oblíbeným nejen pro rodiny s dětmi, svou cestu si k němu našli i mladí turisté cestující v páru.

S TicketPackem je možné svést se lanovou dráhou k výletnímu zámečku Větruše, kde lze navštívit zrcadlové bludiště. Zahrnuje též vstupné do ústecké zoologické zahrady či městského muzea. V podzimních a zimních měsících nabízí také vstup do vnitřní části Plaveckého areálu Klíše.

Poznejte Ústí nad Labem výhodně a jednoduše i vy. Balíček vstupenek zakoupíte v papírové podobě na pokladnách jednotlivých turistických cílů (vyjma lanové dráhy) nebo prostřednictvím mobilní aplikace SEJF. Je platný 14 kalendářních dnů od pořízení a jeho cena činí 243 Kč pro dospělého a 142 Kč pro dítě.

Veškeré novinky, aktuality i důležité informace o zvýhodněném balíčku vstupenek TicketPack jsou uvedeny na www.usti-nad-labem.cz. S tipy a radami jsou připraveni také pracovníci Informačního střediska města Ústí nad Labem (Mírové náměstí 1/1, Palác Zdar).

Krom pěti cílů zapojených do projektu TicketPack nabízí Ústí nad Labem velké množství kulturně-historických památek, přírodních zajímavostí i technických atraktivit, které stojí za to vidět. Inspiraci k výletům dodá volnočasový portál webových stránek města www.usti-nad-labem.cz/cz/volny-cas.

Informační středisko města
Ústí nad Labem
Mírové náměstí 1/1 (Palác Zdar), 400 01
Ústí nad Labem
Tel.: +420 475 271 700,
E-mail: info.stredisko@mag-ul.cz
www.usti-nad-labem.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here