Hrad Valdštejn odtajňuje novinku letošní sezóny – tajemný Kryptex

0
820

Hrad Valdštejn si pro vás letos přichystal zábavnou hru, která nese název „Kryptex“. Hra skrývající v sobě mnoho zajímavých otázek, tajných šifer, záhadných skrýší a  dobrodružného pátrání se odehrává ve středověkých a romantických kulisách hradu.

Albrecht z Valdštejna je dodnes záhadnou postavou naší historie, opředenou mnoha mýty
a spekulacemi. Jednou z nich může být i údajný vévodův poklad schovaný v prostorách hradu Valdštejna. Vydejte se na dobrodružnou cestu za tímto domnělým pokladem, vyřešte nelehké úkoly a vyluštěte tajemné šifry. Zahrajte si dobrodružnou hru Kryptex!
Účastníci hry si vyzkouší svůj postřeh, důvtip a logické myšlení. Zároveň se při ní pobaví celá rodina i přátelé. Odměnou jim bude exkluzivní turistická vizitka a drobný dárek. Přijďte se dozvědět něco nového a prožít nevšední zážitek! Hrací karta potřebná ke hře stojí 100 Kč a hru si můžete zahrát od 1. 7. 2021. Určena je pro rodiny s dětmi staršími 7 let či skupinu maximálně 5 osob. Na její účast je nutná předchozí rezervace!

Více na http://www.hrad-valdstejn.cz

Nové regionální suvenýry v turnovském infocentru
Bohatý sortiment zboží v infocentru v Turnově byl doplněn na letošní turistickou
sezónu o regionální produkty, a to o mýdla a hořické trubičky. Zakoupit si můžete mýdla od
dvou výrobců – z Malé Skály a z Liberce. Na výběr je například mýdlo s vůní levandule či lemongrass. Za ochutnání stojí i tradiční hořické trubičky s příchutí čokolády v originálním balení s motivem Turnova a Valdštejna.

Turnovské léto                                                                                                              V červenci a v srpnu je v Turnově připravena pestrá nabídka aktivního trávení volného času. Můžete navštívit zajímavá místa a prozkoumat město a jeho okolí nevšedním způsobem. Zúčastněte se rozmanitých dílniček, prohlídek, koncertů, divadelních představení a dalších kulturních pořadů pro malé i velké.

Hrad Valdštejn
Kadeřavec 18, 511 01 Turnov
Tel.:  +420 739 014 104
E-mail: info@hrad-valdstejn.cz
http://www.hrad-valdstejn.cz

Regionální turistické informační centrum
Skálova 84, 511 01 Turnov
Tel.: +420484 803 041-2
E-mail: info@turnov.cz
http://www.infocentrum-turnov.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here