Monínecký podzim hraje všemi barvami

0
654

I během podzimního období má Areál Monínec na pomezí středních a jižních Čech rozhodně co nabídnout. Kromě nádherné přírody na vás čeká wellness, kvalitní gastronomie nebo také vinné degustace.

Podzim na Monínci láká především milovníky přírody a výletů. Celý kraj je doslova protkán řadou turistických míst. Vyberte si svou trasu a nechte se uchvátit přírodou Monínce! Jednou z tras může být například Stezka údolím Lužnice, která byla jako první a jediná v Česku zařazena na seznam nejlepších stezek Evropy – Leading Quality Trails Best of Europe.

Chcete-li ale zkusit cyklistiku, není nic jednoduššího, než si v areálu půjčit elektrokolo a pak se již vydat na jednu z nabízených tras. Ta nejkratší, která měří jen 15 kilometrů, vás zavede za Chlístovskými menhiry. Jedná se o skupinku tří žulových kamenů, jež údajně vyzařují energii. Ti zdatnější možná uvítají trasu dlouhou až 36 kilometrů, která je zavede k vodní tvrzi Starý zámek u Borotína.

Přírodu si můžete vychutnat i z pohodlí hotelového wellness, které díky velkoplošným oknům umožňuje během relaxace výhled do nádherné krajiny Českého Meránu. Využít zde můžete vnitřní bazén, vířivku, saunu nebo si dopřát masáž! Venkovní bazén je vyhřívaný a má rozměry 10×8 metru. Užít si tu můžete také protiproud nebo perličkovou lázeň.

Zapomenout byste neměli na návštěvu hotelové restaurace, kde vás čeká nabídka především tradičních českých jídel, ale i speciality pro mlsné jazýčky! Jídla připravuje kolektiv pod vedením šéfkuchaře Marka Volšanského, který pro vás se svým týmem vybral ty nejlepší pochoutky!

Další informace o nabídce areálu naleznete na stránkách www.moninec.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here