Monínec na celý týden

0
882

Přijeďte s rodinou do Areálu Monínec, který najdete na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje, na 7 nocí za cenu pěti. Zde je několik tipů, jak strávit čas v areálu a jeho okolí.

Neděle

Až se po 14.00 ubytujete, můžete se vydat třeba na malou procházku do malebné vesnice Ounuz. Najdete zde malebné roubené dřevěné domky, které tvoří vesnickou památkovou zónu.

Pondělí

V rámci moníneckého animačního programu čekají na děti seznamovací hry, tubing a v případě slušného počasí koupání na Pilském rybníce a paddleboarding. Dospělí si mohou den zpestřit návštěvou moníneckých teras s barem, odkud je překrásný výhled na údolí Českého Meránu.

Úterý

Druhý den animačního programu se děti zaměří na pohybové aktivity. Dopoledne bude rozcvička, hry a návštěva lanového parku a odpoledne maxiskluzavka. Dospělí mohou vyrazit třeba na golf do blízkého areálu Čertovo břemeno.

Středa

Třetí den bude na starší děti čekat lukostřelba a na ty mladší kuličková dráha, která je dlouhá 100 metrů. Po obědě to budou koloběžky, pro ty menší pak pěší výlet spojený s jízdou na lanovce. Dospělí si mohou v areálu půjčit elektrokolo a vydat se na výlet do okolí.

Čtvrtek

Děti si během dopoledne vyzkouší Discgolf. Po obědě je na pořadu koupání v Pilském rybníce a jízda na voru. Čtvrteční večery jsou vyhrazeny zábavnému programu pro ubytované i pro veřejnost. Chybět nebudou soutěže, koncerty, pozorování večerní oblohy dalekohledem a vyprávění o vesmíru a hvězdách.

Pátek

Dopoledne bude ve znamení trampolíny a aquazorbingu. Odpoledne pak bude volný program.
Vy si můžete mezitím zarezervovat třeba místní wellnes, nebo tenis.

Sobota

Další den vašeho pobytu doporučujeme vyplnit celodenním výletem. Do Tábora, jeden z cílů výletu, se dostanete z Monínce zhruba do půl hodiny. Návštěvu města můžete spojit s místní Stezkou údolím Lužnice, která byla jako první a jediná v Česku zařazena na seznam nejlepších stezek Evropy – Leading Quality Trails Best of Europe.

Více o nabídce a možnostech programu najdete na:

www.moninec.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here