OBJEVTE KOUZLO ČESKOMORAVSKÉHO POMEZÍ!

0
889
Toulovcovy maštale

Malebný kraj s pohádkovými zámky, hradem opředeným tajemstvím, skalními labyrinty či řadou rozhleden uprostřed překrásné přírody okouzlí jistě i vás.

Vysočina na Poličsku – Bystré

Navštívíte Litomyšl, Moravskou Třebovou, Poličku, Svitavy a Vysoké Mýto s pestrou nabídkou historických i soudobých architektonických skvostů i mnoha oblíbenými festivaly a kulturními akcemi.

Českomoravské pomezí je ideální destinací pro vaši dovolenou nebo víkendový pobyt i v případě, že dáváte přednost aktivnímu trávení volného času. Zvlněná krajina protknutá sítí značených tras vytváří skvělé podmínky pro pěší turistiku i výlety na kole. Aktivní vyžití i odpočinek nabízí moderní volnočasové a sportovně-relaxační areály.

Nové Hrady

Po celou letní sezónu můžete využít služeb cyklobusů, které vás přiblíží na nejzajímavější místa Českomoravského pomezí a okolních regionů. Pět linek turistických autobusů pro cyklisty i pěší je v provozu od 1. června do 29. září.

Úzkokolejka Mladějov

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ o mobil, tablet nebo víkendový pobyt:  až do října probíhá v regionu podél historické hranice mezi Čechami a Moravou další ročník oblíbené soutěže o skvělé ceny. Pokud se vydáte na Kouzelné putování Českomoravským pomezím, poznáte ta nejkrásnější místa regionu a navíc můžete vyhrát mobilní telefon, tablet, víkendový pobyt nebo třeba vstupenky na festival Smetanova litomyšl. Stačí navštívit některé ze soutěžních míst a sbírat samolepky do hrací karty. Získáte od nás dárek a pokud budete mít štěstí, čeká na vás některá z hlavních cen. Hrací karty a speciální samolepky získáte na všech soutěžních místech, mezi kterými nechybí zámky v litomyšli, Nových Hradech a Moravské třebové, hrad Svojanov, muzea v Poličce, Svitavách či Vysokém Mýtě, rozhledny, úzkokolejka v Mladějově nebo informační centra měst Českomoravského pomezí.

www.ceskomoravskepomezi.cz

Českomoravské pomezí najdete také na Facebooku a Instagramu!

FOTO: archiv destinační společnosti Českomoravské pomezí

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here