Podzimní poježdění na želežničce v Rajnochovicích

0
1264

RAJNOCHOVICE – Společnost pro obnovu Rajnochovické lesní železnice pořádá tradiční Podzimní poježdění. Uskuteční se o víkendu 13. a 14. října. Po oba dva dny bude otevřeno od 9:00 do 17:00.

„Můžete se těšit na svezení vláčkem, taženým lokomotivami BN30U a BND30, po trati dlouhé cca 200 metrů. V areálu železničky Vás čeká stezka poznání, která přibližuje práci se dřevem, historii arcibiskupské železnice i její současnost. Ve stánku s občerstvením budou připraveny grilované speciality, točené pivo a nealko nápoje,“ zvou organizátoři ze Společnosti pro obnovu Rajnochovické lesní železnice.

Rajnochovická lesní železnice se nachází v Rajnochovicích na Kroměřížsku. Nápad obnovit alespoň část lesní železnice byl oprášen v době, kdy se objevila možnost získání úzkorozchodných vozidel ze Žopské cihelny.  Více informací na http://rajnochovicka.cz/.

Kontakty a foto:

Ing. Tomáš Hegar, ředitel lesní železnice, Společnost pro obnovu Rajnochovické lesní železnice, o.s., T: 725 039 237, 725 542 834, E: tomas.hegar@centrum.cz, http://rajnochovicka.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here