VIDA! ZÁŽITEK PRO KAŽDÉHO

0
1565

V zábavním vědeckém parku VIDA! můžete strávit nevšední rodinný den, první rande nebo nezapomenutelnou party. Záleží jen na vás, jestli chcete objevovat svět, navštívit představení s pokusy, zhlédnout napínavý film, zahrát si hru o poklad nebo si vlastníma rukama něco vyrobit.

Do centra od jeho otevření před třemi roky zavítalo už víc než 800 tisíc návštěvníků. Nevšední zážitky si odtud odnese opravdu každý. Přesvědčte se. Protože je nabídka VIDA! science centra opravdu široká, máme pro vás několik tipů.

TIP pro malé i velké vědátory: Science show
Je možné prostrčit ruku skrz blesk? Roztančit zvukem plameny? Zapálit oheň kostkou ledu? Na tyto otázky dostanete odpověď během představení se zábavnými pokusy, které jsou v ceně vstupenky a konají se několikrát během dne v Divadle vědy.

TIP pro vyznavače adrenalinu
Vyzkoušejte jízdu na kole po laně šest metrů nad zemí, trénink pilotů stíhaček nebo jízdu po tobogánu.

TIP pro nejmenší: Dětské science centrum
Část expozice je věnovaná dětem od 2 do 6 let. Kromě kuličkového ráje tu na ně čeká archeologické pískoviště, mluvící auto, dopravní hřiště nebo kuličkový závod. Velmi oblíbené jsou i exponáty s vodou. Pokud se děti namočí, hravě je osušíte u exponátu dětská sušička.

TIP pro dobrodruhy:
Pevnost VIDArd – hra o poklad plná úkolů
Chcete ve VIDA! objevit věci, které zůstávají běžnému návštěvníkovi skryté? Pak si na pokladně kupte startovní balíček ke hře Pevnost VIDArd a vydejte se do expozice řešit úkoly a hádanky. Na úspěšné čeká poklad. Ke hře je zapotřebí chytrý telefon.

 

VIDA! science centrum
Křížkovského 12, Brno
Tel.: +420 515 201 000
E-mail: info@vida.cz
facebook.com/vidabrno
www.vida.cz
Otevřeno denně

Zábavní vědecký park VIDA! provozuje Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace Jihomoravského
kraje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here