Zimní novinky v Krkonoších

0
689

Zimní sezona se blíží. Doba je sice nejistá, ale věříme, že lyžovat se bude! Lyžařské areály jsou každopádně připraveny, jejich služby opět vylepšeny, zajištěna hygienická opatření pro vaši větší bezpečnost. Investice pro váš lepší zážitek.

V Areálu Mladé Buky na vás čeká nová sedačková lanovka s pevným uchycením čtyřmístných sedaček a rozběhovým pásem. Skiareál SkiMU Malá Úpa láká na rozšířenou sjezdovku a nové lyžařské školy a půjčovny. Skiareál Špindlerův Mlýn připraví skicrossovou trať pro závodníky a širokou veřejnost.

Modernizace a technologie

Víte, co je to technologie Snowsat? Užitečný nástroj, který přispívá k efektivnějšímu zasněžování a tím k úspoře vody a energie. Díky komunikaci počítače a GPS přijímačů může obsluze rolby ukázat přesnou výšku sněhu pod strojem. Díky tomu je možné rozložit sníh na sjezdovku rovnoměrně. Technologii snowsat používají ve SkiResortu ČERNÁ – HORA PEC (odkaz je externí) a ve Skiareálu Špindlerův Mlýn.

Skipas jednoduše online

V některých střediscích je online nákup skipasů již samozřejmostí, další se v souvislosti s koronavirovou krizí přidávají. Například Skiareál Harrachov zřídil selfservice point – samoobslužný kiosek pro nákup skipasů i vrácení čipových karet.

Lyžování v Krkonoších pro všechny

Zima v Krkonoších pro všechny – to je motto nových, tzv. trhacích map, ve kterých naleznete nejen vyznačenou Krkonošskou magistrálu, ale i turistické lyžařské a závodní běžecké tratě, skialpové trasy a sáňkařské dráhy. K dostání jsou dvě verze těchto map, západ – střed a východ – střed a jejich součástí je i souhrn krkonošských lyžařských středisek.

Těšíme se, že si k nám v zimě přijedete provětrat hlavu a při projížďce po manšestru z ní vyženete všechny starosti!

Chcete vědět více? Podívejte se na:

www.krkonose.eu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here