HUMPOLEC – město zážitků

0
1270

V Humpolci můžete svoji sportovní zdatnost proměřit hned několika způsoby. Vyzkoušet si to pravé „ořechové“ mohou děti, dospělí, sportovci i ti pohodlnější.

Skákací boty

Na těchto botách mohou dovádět děti i dospělí, muži i ženy, sportovci i „lenoši“. Každému z vás tento zážitek navodí dobrou náladu a přinese báječný euforický pocit. Neexistuje zde žádné věkové omezení. Na skákacích botách může skákat každý, kdo se vejde do váhové kategorie 30–120 kg.

Instruktor vám vše vysvětlí a během 5 minut už dokážete dělat první krůčky, kroky, a za chvíli začnete přirozeně poskakovat a skákat.

Vyzkoušejte to! Objednejte si naše skákací boty a zažijete spoustu zábavy.

Dvojkolo

MěKIS v Humpolci nabízí k zapůjčení DVOJKOLO, na kterém můžete v tandemu ujet nepočítaně kilometrů a ve dvou se kochat krásnou přírodou kolem. Kolo je trekové, ale směle se s ním můžete pustit i na lesní a polní cestu. Jízda na něm je velmi snadná. Jednoduše řečeno, kdo umí jezdit na normálním kole, bez problémů zvládne i dvojkolo.

Jízda na dvojkole vás nutí k pohodovému tempu a nenadřete se. Kolo váží pouhých dvaadvacet kilogramů a jste na tu váhu dva. Navíc si můžete se svým partnerem na kole sdělovat dojmy z jízdy. Kolo si můžete zapůjčit v infocentru Humpolec.

Discgolf

Discgolf je zábavná, fyzicky nenáročná aktivita, kterou může provozovat opravdu každý. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro partičky puberťáků, pro dospěláky i pro seniory. Stačí si vzít s sebou disk (létající talíř) a vyrazit. Můžete trénovat sami, ale daleko zábavnější je zkusit hru ve skupince. Projdete se (než obejdete všech devět košů, nachodíte cca 3 km), popovídáte si, a ještě poměříte své síly, důvtip a šikovnost.

Hru si může vyzkoušet opravdu každý, navíc zdarma. Stačí jen speciální disk podobný frisbee, jenž je k zapůjčení v humpoleckém infocentru.

Všechny zážitky jsou pro vás připravené v infocentru Humpolec, Havlíčkovo náměstí 91, Humpolec, www.infohumpolec.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here