LETNÍ PUTOVÁNÍ S VÍLOU OHŘINKOU

0
1162

Oblast Dolního Poohří je vhodným cílem pro turisty všeho druhu – cyklisty, pěší nebo vodáky. V různých koutech Dolního Poohří můžete navštívit výstavy, akce a jiné příležitosti k zabavení nejen svých ratolestí, ale celé rodiny. Příkladem budiž slavnost Den Ohře, která se letos odehraje v malebném prostředí města Kadaně, přímo pod městským hradem.

Kadaň, foto: Tomáš Hříbal

Stěžejní letní akcí Dolního Poohří je slavnost „Den Ohře.“ Akce vypukne 27. července ve městě Kadani, na oblíbeném Nábřeží Maxipsa Fíka. Celý den bude zaměřen na zážitky pro rodiny s dětmi. Hudební vystoupení, soutěže a atrakce si užijí malí i velcí. Den Ohře pro děti zajistí víla Ohřinka, skřítek Ohřínek a víla Egerie.

Nebude chybět profesionální malování obličeje, vyzkoušet si můžete zdarma atrakce jako například aquazorbing na řece nebo bumperfotbal. Zasoutěžit a zazpívat si děti mohou s hudebním divadlem, k dispozici bude půjčovna šlapadel či lodiček, chlapci si mohou vyzkoušet středověké brnění.

Děti mohou na akci přijít v kostýmu víly Ohřinky nebo skřítka Ohřinka a zúčastnit se soutěže o nejhezčí kostým. Za odměnu dostanou nejrůznější ceny.

Ochuzeni nebudou ani rodiče, pro ně budou připraveny stánky s občerstvením klasického výběru. Vše doplní nabídka certifikovaných produktů značkou POOHŘÍ – regionální produkt®. Program zakončí vystoupení krojovaných muzikantů dechové hudby.

DESTINAČNÍ AGENTURA
DOLNÍ POOHŘÍ, o. p. s.

nám. Prokopa Velkého 1951
438 01 ŽATEC
Provozovna: Chmelařské muzeum
nám. Prokopa Velkého 1952, 438 01 Žatec
Tel.: +420 731 086 714
E-mail: info@dolnipoohri.eu
www.dolnipoohri.cz
fb.com/DolniPoohri

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here