ORIGINÁLNÍ VÁNOČNÍ DÁRKY Z INFORMAČNÍHO STŘEDISKA

0
1237

Přemýšlíte o originálním vánočním dárku, který potěší? Máme pro vás skvělý tip! Nakupujte v Informačním středisku města Ústí nad Labem, kde jsou v prodeji předměty z kolekce Slavných lokálních značek.

Pro hospodyňky pořídíte např. kuchyňskou zástěru nebo dárkové balení věhlasného mýdla s jelenem, obsahující také tekutý prací prášek. Pro sběratele si můžete vybrat z několika replik dobových plechových cedulí nebo magnetů. Mladší generaci potěší sada triček s pop-artově zpracovanými motivy Schichtova mýdla s jelenem, Elidy či Mareschovými trpaslíky nebo flash disk ve tvaru trpaslíka či „mýdla s jelenem“.

Ke každému nákupu zdarma obdržíte brožuru Slavné lokální značky, která vám více přiblíží tyto i další předměty označené logem „Originally made in Ústí nad Labem“.

U nás navíc můžete nakupovat z pohodlí domova. Na webových stránkách www.usti-nad-labem.cz si vyhledejte v sekci Turistům e-shop a můžete začít vybírat. Vše zde naleznete přehledně uspořádané, s popisky a dostupností jednotlivých produktů. Těšíme se na vaší osobní i virtuální návštěvu v Informačním středisku města Ústí nad Labem.

TIP • Pozvánka na Den s první republikou v Ústí nad Labem

Kdy a kde: 11. 12. 2018 11:00–17:00

na Lidickém náměstí v Ústí nad Labem
Město Ústí nad Labem, kde v té době žilo především německy hovořící obyvatelstvo, se k nově vzniklé Československé republice připojilo právě až v prosinci 1918.

Na co se můžete těšit:
• dobová kuchyně
• medvědář, soutěže pro děti, žonglér, panoptikum, cirkus, staročeská kapela

 

Informační středisko města Ústí nad Labem
Mírové náměstí 1/1
Tel.: +420 475 271 700
E-mail: info.stredisko@mag-ul.cz
www.usti-nad-labem.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here