Splněný sen výletníka – pivní stezka v Krkonoších

0
865

Ochutnejte pivo vařené z krkonošské vody v překrásné krkonošské přírodě. Pivní stezku pohodlně projedete během dvou dnů. Doporučujeme zajistit ubytování na trase. Tak si v pohodě prožijete jednotlivá zastavení v pivovarech a vychutnáte „tekutý chléb“.

V letošním roce se již posedmé otevřela Krkonošská pivní stezka. Vydejte se po trasách místních pivovarů, získejte otvírák jako dárek a zúčastněte se slosování o hodnotné ceny. Mezi zastavení stezky, kde vaří lokální pivo, patří Pivovarská bašta s minipivovarem na břehu Labe ve Vrchlabí. Nedaleko odtud situovaný minipivovar Hendrych také vaří, ale jeho pivo spolu s pivem Fries koupíte v pensionu Andula s minipivovarem a také v horském hotelu Friesovy Boudy ve střední části Krkonoš. V Malé Úpě ve výšce 1045 m. nad mořem a pět metrů pod zemí ve sklepení vaří pivo v Pivovaru Trautenberk. Lásku k pivu představují v Peci pod Sněžkou mokem Sněžka.

Soutěž na pivní stezce

Když vypijete pivo na všech místech stezky, obdržíte razítko do letáčku, který získáte v zúčastněných pivovarech a krkonošských infocentrech ve Vrchlabí, Peci pod Sněžkou a Špindlerově Mlýně nebo na webu stezky www.krkonosskapivnistezka.cz. Za pět razítek na vás čeká v cílovém pivovaru malý dárek. A pokud to zvládnete (v průběhu léta, o víkendu, nebo třeba i v jednom dnu), budete zařazeni do slosování o hodnotné ceny. V letáku, kde máte všechna razítka, uvedete své jméno a emailovou nebo poštovní adresu, vhodíte do schránky, které jsou ve všech pivovarech a losování vás tak nemine!

Krkonošská pivní stezka je také držitelem značky „Krkonošský originální zážitek“. Jejím projitím podpoříte regionální výrobce! Tak přijďte pobejt! Těšíme se na vás.

 

Krkonošská pivní stezka
www.facebook.com/krkonosskapivnistezka/
www.instagram.com/krkonosskapivnistezka/?hl=cs
www.krkonoskapivnistezka.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here