TÁBOR… ANEB KDE SE DOBŘE JÍ A PIJE

0
1512

Vítejte v Táboře, městě, které je známé především díky své husitské minulosti. A je veřejným tajemstvím, že Tábor už je proslulý i díky nezvykle bohaté nabídce restauračních zařízení.

Vítejte ve městě, kde člověk nejí, aby žil, ale žije, aby jedl!
….. restaurace umístěná ve stylových prostorách bývalých pivovarských sklepů; restaurace, v níž naleznete jídla plná chutí, vůní a barev Indie; maková či kapustová zmrzlina nebo zmrzlina s příchutí likérové špičky, netradiční husitská restaurace; muzeum čokolády a marcipánu; první husitská krčma na světě; tradiční česká kuchyně v jednom z nejstarších domů v Táboře; pečená vepřová žebra v medové marinádě; vinný bar kombinující rukodělná vína a pokrmy připravené z lokálních surovin; muzeum pivovarnictví; speciality ujgurské kuchyně; táborská pivotéka, která nabízí řemeslná piva z minipivovarů z celé české republiky a také ze zahraničí;……

U nás si vybere každý – děti, vegetariáni i masožrouti!
Zcela unikátní je v tomto ohledu Staré Město, ale ani moderní centrum a okolí nezůstávají pozadu. Máte chuť na klasickou českou kuchyni? Není problém. Nebo upřednostňujete moderní gastronomii? Nebo radši vynikající dobroty italské kuchyně? Vyzkoušejte je! Preferujete šťavnaté steaky, ryby, maso na ohni? Ani to v našem městě nechybí.

Na břehu Lužnice chutná nejvíce!
Vadí vám, že v některých městech narazíte téměř výhradně na jednu značku piva? Tak v Táboře máte z čeho vybírat! A s vínem je to stejné! Interiéry jsou od moderně strohých po útulně zabydlené, v drtivé většině alespoň s vysokou židličkou pro nejmenší návštěvníky. A jestli máte společenského psa a berete ho všude s sebou, i ten dostane svou misku s vodou.

Přijedete-li v létě, poseďte na předzahrádce. Zkrátka zkuste projednou pojmout návštěvu Tábora nejen kulturně-historicky, ale i požitkářsky!

Přijďte se svými nejbližšími nebo s celou partou, vždycky to bude stát za to!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here