TIP NA LETNÍ DOVOLENOU: NA LODI A NA KOLE V CHORVATSKU

0
893

Přemýšlíte kam letos na dovolenou? A co takhle do Chorvatska, ale s lodí a s kolem. Kombinace plavby lodí a cyklovýletů po ostrovech Dalmácie zaručuje nezapomenutelné zážitky.

Každý den se probudíte na jiném místě, uděláte si výlet na kole, vykoupete se v průzračném moři, prohlídnete si přístav a večer se uložíte do prostorné kajuty s vlastním příslušenstvím a klimatizací. Budete tedy mít soukromí a klid. Co víc si přát. Kdo se rád opaluje, usadí se do lehátka na přední palubě a užívá si sluneční paprsky. Kdo vyhledává raději stín, usadí se na zadní krytou palubu.

Snídaně a večeře jsou podávány v lodním salónu. Na lodi je k dispozici zkušená posádka a česky hovořící průvodce a každý z nich se Vám bude snažit splnit jakékoliv přání.

Nabízíme poslední volná místa v srpnu (7. 8–16. 8. 2020) s krásnou trasou, jejímž „vrcholem“ je kouzelný ostrov Mljet. Část tohoto ostrova byla vyhlášena Národním parkem a věřte, stojí to za to. Je zde božský klid. Na loď Vás dopraví autobus s vlekem na kola, tak, že si nemusíte lámat hlavu s dopravou. Vyjíždíme z Prahy.

„Budeme se těšit na shledání na lodi!“

www.agmtravel.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here