TURISTICKÁ INFORMAČNÍ CENTRA DO POHODY i NEPOHODY

0
792

Pracovníci infocenter se trvale vzdělávají

Uplynulý rok 2019 byl již čtrnáctým v pořadí, kdy asociace zajistila svým členům vzdělávací aktivity. Na letošní rok je naplánována realizace dalších 14ti tematických seminářů v krajích ČR, vč. Prahy. Pracovníci TIC se aktuálně v jednotlivých krajích domlouvají na vhodném tématu pro jejich letošní vzdělávání.

Jarní členské fórum pracovníků infocenter se uskuteční v Olomouci

Ve dnech 23.–24. dubna 2020 se v Olomouci uskuteční první letošní společné jednání pracovníků informačních center sdružených v asociaci A.T.I.C. ČR. Setkání se bude konat v reprezentačním sále Arcibiskupského paláce. Účastníci setkání projednají společné aktivity na letošní rok a seznámí se blíže s činností asociace za uplynulé období. Aktuálně je v Asociaci turistických informačních center sdruženo 346 infocenter, vč. 23 jejich poboček.

Soutěž propagačních materiálů

A.T.I.C. ČR v roli spolupořadatele podpoří již 5. ročník soutěžní přehlídky turisticko-propagačních materiálů (tiskovin) TURISTPROPAG, organizovanou Pruhem Polabí s.r.o. Soutěž „O turistickou informaci roku 2020“ se uskuteční při veletrhu cestovního ruchu Regiony ČR 2020 v Lysé nad Labem ve dnech 16.–18. 4. 2020. Až do 16. března je možné zasílat přihlášky do jednotlivých kategorií, od např. trhacích map, turistických průvodců, PR materiálů až po katalogy cestovních kanceláří a agentur. Soutěžit se bude i mezi kalendáři a publikacemi. Samostatnou částí soutěže bude opět „Zpravodaj roku 2020“ věnovaný městským a obecním periodikům.

www.aticcr.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here