Rádi bychom představili jednoho z vašich kolegů, který pracuje ve vašem informačním centru Česká Lípa.

0
1782

DENISA LEBEDOVÁ (Regionální turistické informační centrum Česká Lípa)

Prosím, představte se nám krátce. Odkud pocházíte, jak dlouho pracujete v infocentru?
Jmenuji se Denisa Lebedová, pocházím z České Lípy, na informačním centru pracuji 7 let.

Představte čtenářům magazínu vaši práci v informačním centru
Naším úkolem je podávat informace turistům a občanům města, ale i turistům ze zahraničí, propagovat naše město a okolí, podílet se na vytváření propagačních a informačních materiálů pro turisty, zajistit vhodný sortiment suvenýrů a publikací, musíme být empatické a nepříjemné situace zvládat s úsměvem. Hlavně však musíme mít svou práci rády.

Jaké je vaše oblíbené místo ve vašem městě nebo okolí, které není tak známé, ale stojí za návštěvu?
Oblíbených míst mám mnoho. Ráda chodím do městského parku, kterému dominuje hudební altán z roku 1882. Líbí se mi vodní hrad Lipý s jeho neopakovatelnou atmosférou, která Vám dá zapomenout, že jste v centru města. Pořádá se zde
řada zajímavých kulturních akcí. Mým oblíbeným místem je přírodní areál Dubice, kde ráda relaxuji. Na své si zde přijdou milovníci wakeboardingu, minigolfu a plážového volejbalu. Na přelomu dubna a května zde nově vznikne 3D bludiště. Jako cyklistka nesmím zapomenout na cyklostezku Varhany, která nabízí nádherné pohledy do krajiny. Krásný výhled na město nabízí nově vybudovaná vyhlídka na vrchu Hůrka.

Zažila jste nějakou kuriozní situaci ve své práci?
Kuriózní situace jsme s kolegyní na infocentru již zažily, důležité bylo nenechat se vyvést z míry, pohotově reagovat a hlavně pomoci.

Jak by zněla pozvánka do vašeho informačního
centra?
Poznejte Českou Lípu se vším, co nabízí, aby se stala městem Vašeho srdce.

Jaké je vaše oblíbené regionální jídlo, produkt, který doporučíte?
Ochutnala jsem pivo Bumbal, světlý ležák 11. Jedná se o místní produkt Pivovaru Lípák. Přestože nejsem pravidelný konzument piva, mohu tento produkt doporučit. Skvěle chutná.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here