NA LÉTO DO POLIČKY

0
1027

KULTURNÍ LÉTO JE OPĚT TADY A MŮŽETE PŘIJÍT I S VLASTNÍ SVAČINKOU

Již devátým rokem se v Poličce na prázdniny usídlí multižánrový festival Poličské kulturní léto přinášející vlnu zábavy a dobrodružství pro všechny.

Program se koná v Centru Bohuslava Martinů v Poličce. V případě nepříznivého počasí je zajištěn náhradní prostor. Více na www.letopolicka.cz

PROGRAM, AKCE:

5.– 6. 7. RADIMĚŘSKÝ DEN FOTBALU – hudební festival s fotbalovým turnajem na poličském stadionu. Na poličském fotbalovém stadionu vystoupí známé kapely jako třeba Chinaski, Marpo, UDG, WALDA GANG a mnoho dalších.

12. 7. od 19.00 hod. Koncert kapely PANÍ VĚŠÍ PRÁDLO – skupina je multižánrová alternativní „zábavovka“, která vás dostane do varu známými peckami, potěší hledače něčím méně známým a k tomu ještě udělá show.

16. 7. 14–16.00 hod. DÍLNIČKA PRO DĚTI v muzeu BUSTA JÁRY CIMRMANA– slavná mistrova busta se strhanými rysy je nyní vystavená v našem muzeu, vymo
delujme jí s novou tváří. Cena zahrnuje materiál i návštěvu výstavy Půlstoletí s Cimrmanem.

20. 7. SKŘÍTKOVÁNÍ – festival pro rodiny s dětmi. Celodenní zábavný program pro děti i dospěláky plný hravých úkolů a her po stopách Lichožroutů a vědy.

26.–27. 7. COLOUR MEETING – festival v parku u hradeb. Hudba, divadlo, výtvarné díly i krátkodobé výstavy, domácí
kuchyně servírovaná na porcelánu v unikátní lokalitě mezi středověkými hradbami a rybníkem. Ti, kteří u nás už byli, vědí, a ti, kdo nebyli, to můžou letos napravit.

6. 8. 9–12.00 hod. DÍLNIČKA PRO DĚTI v MaTami LAPAČ SNŮ – špatné sny se zachytí v síti, ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího.

9. 8. od 20.00 hod. Koncert kapely APETITT – koncert folk-country-rockové kapely, která vás jistě kulturně nasytí.

13. 8. 14–16.00 hod. DÍLNIČKA PRO DĚTI v muzeu BROŽE – buďte originální! Přejete si osobitým způsobem vyjádřit svůj názor nebo si vyrobit skvěle ladící doplněk? Zvládne to každý.

23.–25. 8. – POLIČKA 555* – 28. ročník hudebního festivalu konaný na poličském náměstí. Nebude chybět ohňostroj, jarmark a doprovodné akce pro děti. Pořádá www.tyluvdum.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here