Objevte krásu severních Čech

0
736

Česko-německé pohraničí působí na první pohled trochu nenápadně. Neproudí sem davy turistů, ani o něm neslýcháme denně z médií. A přesto nám tento malebný kraj dokáže nabídnout nepřeberné množství přírodních krás, výletů i zábavy.

Největším městem Šluknovského výběžku a zároveň druhým největším městem Děčínska je Varnsdorf. Díky jeho poloze u německých hranic je skvělým výchozím bodem nejen pro poznávání Lužických hor a Českého Švýcarska ale i Horní Lužice v Německu. Varnsdorf je také výborným nástupním místem i pro cyklistické výlety různé délky a náročnosti. Skvělým tipem, kde se ve Varnsdorfu ubytovat, je penzion Dvůr pohody. Stylově zrekonstruovaný rodinný penzion je vhodný zejména pro sportovně či jinak tematicky zaměřené skupiny, pro rodiny s dětmi, na své si přijdou i individuální turisté či dvojice toužící po příjemném soukromí a odpočinku. Je ideální volbou pro rodinné oslavy či firemní akce. Hostům je k dispozici 17-ti metrový plavecký bazén, dětské hřiště, trampolína, posezení s venkovním grilem a ohništěm a prostorný travnatý pozemek s malým umělým jezírkem. Relaxovat lze ve finské sauně, pro cvičení je k dispozici veliká fitness místnost se zrcadlem. Vzhledem k sportovnímu zaměření hostů disponuje objekt i lyžárnou, odkládací místností pro kola včetně půjčovny kol, saní a holí na Nordic walking. Hosté si mohou zahrát stolní tenis, šipky a jiné hry. Pro děti je v přízemí hlavní budovy připraven dětský koutek.

Snídaně se podávají formou švédského stolu. K večernímu posezení je k dispozici prostorná společenská místnost s krbovými kamny. Večerní čas si lze zpříjemnit v malé vinárně. Obědy i večeře jsou zajišťovány přes nedalekou restauraci.

Chtěli byste v penzionu Dvůr pohody strávit svou dovolenou? Navštivte webové stránky
www.penzion-varnsdorf.eu. Ve spolupráci s ubytovacím portálem e-pobyty.cz také můžete soutěžit o víkendový pobyt pro dvě osoby a další hodnotné ceny.

Penzion Dvůr pohody

Bratislavská 997, 407 47 Varnsdorf
www.penzion-varnsdorf.eu
www.e-pobyty.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here