UDĚLEJTE SI VÝLET V ČASE

0
1022

Když se řekne dovolená, mnozí z nás si vybaví letadlo nebo pláž daleko od kolotoče povinností běžných dní. K cestování do dálek neodmyslitelně patří i časový posun. Zejména při dalekých cestách za odpočinkem a dobrodružstvím si hodinky posouváme tak, aby ladily s místním časem destinace, do které jsme se vydali. Při cestování po Evropě si obvykle čas posouváme o hodinu či dvě. Umíte si však představit, že se na dovolenou vydáte na místo, kde se píše rok 1870 a přitom si hodinky nemusíte posouvat vůbec?

Kousek od Brna můžete zaparkovat na místě, kde se zastavil čas. Lidé zde žijí v přátelském vztahu se zvířaty a dodržujeme obyčejné přírodní zákony. Důstojnost každého člověka je u nás nedotknutelná.

Ve Westernovém městečku Boskovice, na místě opuštěného pískovcového lomu, se prohánějí kovbojové na koních. Saloon 1870, občerstvení u Šedých Vlků nebo stylová cukrárna na Main Street zvou na ochutnávku místních specialit, indiánská vesnička nabízí nevšední zážitky a vyschlé koryto řeky ukrývá cenné poklady.

Namísto koruny platí dolar

Westernové městečko slibuje autentické prostředí divokého západu a to nejen kvůli dobovým stavbám či lidem v kostýmech, ale také díky vlastní měně. Jeden boskovický dolar odpovídá jedné české koruně.

Zábava pro malé i velké

V areálu městečka si na své přijdou malí i velcí. Ti nejmenší si do sytosti užijí El Pohodu s krmením rybiček v malém jezírku, ti větší si mohou půjčit na procházku kozičku a pokud budou odvážní, povozí se na opravdovém kovbojském koni, nebo vyzkoušejí stezku odvahy v lanovém centru. Na velké čeká střelnice Mr. Santera a indiánská vesnička, kde si mohou vyzkoušet střelbu z luku nebo se naučit zacházet s tomahawkem. Divadelní představení ve velkém amfiteátru přiblíží dění na divokém západě s humorem a nadsázkou a každou sobotu máme v Saloonu 1870 country bál.

Dechberoucí koňská show

V naší koňské aréně se dozvíte, že vztah člověka a koně není o zneužívání koňské velikosti a síly, ale právě naopak, o uzavření věčného přátelství, porozumění a lásky. Strhující představení s kaskadérskými kousky jezdců nenechá ani jedno oko suché.

Někdy není potřeba jít daleko, abychom se vrátili k dětským snům a znovu si mohli zahrát na kovboje a indiány. Zde se vám nikdo smát nebude, právě naopak. Každý si bude hrát s vámi a rád.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here