ZAJEĎTE SI DO ČESKÉHO KRUMLOVA

0
853

S kartou ČESKÝ KRUMLOV CARD se nejen pobavíte ale i ušetříte.

1 VSTUPENKA DO 5 MUZEÍ

• v ceně vstup do pěti jedinečných expozic
• úspora až 50 % z běžného vstupného
• možnost čerpání karty 1 rok od prvního využití
• přenosnost karty na další osobu v dané kategorii

Kam Vás karta zavede:
• Hradní muzeum a zámecká věž
• Regionální muzeum v Českém Krumlově
• Museum Fotoatelier Seidel
• Egon Schiele Art Centrum
• Kláštery Český Krumlov

Hradní muzeum a zámecká věž
Expozice Hradního muzea se nachází v tzv. Hrádku, který je nejstarší částí zámeckého areálu. Prezentace známá ze zámeckých prohlídkových tras se zde elegantně snoubí s muzejní expozicí. Ze Zámecké věže máte nádherný výhled na celé město.

Regionální Muzeum v Českém Krumlově
Bohatý výběr z cenných exponátů o dějinách Českého Krumlova a jeho okolí můžete obdivovat v Regionálním muzeu, které se nachází v nově opravené barokní budově bývalého jezuitského gymnázia.

Museum Fotoateliér Seidel
Unikátní secesní budova fotoateliéru Seidel vypráví příběh o počátcích profesionální fotografie a místních průkopnících tohoto řemesla.

Egon Schiele Art Centrum
Celoroční výstava o životě a díle Egona Schieleho (1890-1918), jehož matka se v Krumlově narodila. K vidění kresby, grafiky, osobní nábytek, dopisy, vizitky, desítky fotografií, genealogie Schieleho předků.

Kláštery Český Krumlov
Život a umění v krumlovských klášterech

Expozice „Život a umění v klášteře minoritů“ přibližuje návštěvníkům historii minoritského řádu. K nejzajímavějším exponátům patří kopie Krumlovské madony. Expozice „Život a umění v klášteře klarisek“, představuje klášterní život středověkých řeholních sester řádu sv. Kláry v dobovém kontextu, životní příběh sv. Kláry.

Chcete vidět to nejlepší z Českého Krumlova a zároveň si krásy města vychutnat podle svého tempa a gusta? Právě to Vám nabízí Český Krumlov Card. Nemusíte spěchat, abyste stihli všechny expozice v jeden den. Na poznávání historie i současnosti města máte 12 měsíců. A pokud celou nabídku karty nevyčerpáte, můžete ji darovat dál.

Český Krumlov Card zakoupíte v jednotlivých expozicích a v Infocentru na náměstí, platba v hotovosti.Cena karty již zahrnuje vstupné do výše uvedených objektů. Kartu lze použít pro vstup do každé expozice pouze jednou. Změna cen a nabídky vyhrazena.

CENÍK platný: 01.01.2020–31.12.2020
Dospělý: 400 Kč/os.
Rodinné vstupné: 2 dospělí + max. 3 děti do 15 let 800 Kč
Snížené vstupné: děti do 15 let, senioři nad 65 let, studenti do 26 let a ZTP– 200 Kč/os.

www.unesco-czech.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here