920 LET – NEUVĚŘITELNÉ PŘÍBĚHY Z TELČE V PŘÍMÉM PŘENOSU

0
1300

Telč, město UNESCO, patří mezi vyhledávané kulturní destinace, mezi místa, kde prožijete volný čas tím nejpříjemnějším způsobem.

Historické slavnosti Zachariáše z Hradce a Kateřiny z Valdštejna

Oslavte s městem Telč 920 let od jeho založení v rámci Historických slavností Zachariáše z Hradce a Kateřiny z Valdštejna.

V pátek 16. srpna a v sobotu 17. srpna budete svědky setkání tehdejších opravdových celebrit renesančního času Zachariáše z Hradce a Kateřiny z Valdštejna ve spojení se současností a všemi lidmi. „Budete svědky i výuky věcí telčských uvě i neuvěřitelných. Tento prázdninový tyátr jest sestaven k onomu slavnému výročí města Telče.“ Telč sobě!

Historie bez hranic 1099–2019

Výstava připomene 10. výročí úspěšné Dolnorakouské zemské výstavy mezi městy Telč, Horn a Raabs an der Thaya, která upevnila vztahy mezi regiony Vysočina a Waldviertel. Bude zaměřena na památky v jednotlivých městech a v partnerském městě Waidhofen an der Thaya a prezentována i v Rakousku.

Slavnostní prezentace výstavy se uskuteční v sobotu 17. srpna v rámci Historických slavností.

Přijměte pozvání do dnů plných zábavy i poučení, dnů historie a romantiky, dobrého jídla, prostě zážitků ve starých dobrých časech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here