Advent v Ústí nad Labem

0
437

Jednou z prvních adventních akcí v Ústí nad Labem bude beseda a autogramiáda úspěšného spisovatele Štěpána Javůrka v Informačním středisku města Ústí nad Labem. Ve středu 30. 11. 2022 bude od 17:00 vyprávět nejen o své nové knize Sudetský dům, která se od počátku řadí mezi čtenářsky nejvyhledávanější knihy u nás, ale i o Krušných horách, kam je umístěný děj všech jeho románů.

Kniha Sudetský dům s podpisem autora bude zcela jistě zajímavým vánočním dárkem. Na e-shopu informačního střediska ale naleznete i další skvělé možnosti, jak pod stromečkem překvapit své blízké. Pro milovníky knih zde vyberete spoustu zajímavých publikací, ať už historických, fotografických či populárně naučných. Nejen pro ústecké patrioty zde zakoupíte originální předměty z kolekce Slavných lokálních značek. Rovněž pro děti zde pořídíte celou řadu dárků, ze kterých budou mít jistě radost. Budou to třeba pohádky na DVD, omalovánky, puzzle nebo nejrůznější pexesa? V neposlední řadě zde naleznete drobné předměty, které nejen poslouží, ale také potěší. Nabízíme vonné svíčky s motivy ústeckých dominant, flash disky, sadu přívěsků ve tvaru známých památek nebo plechové či keramické hrnečky. Kompletní sortiment na www.usti-nad-labem.cz/e-shop.

První adventní neděli budou rozsvícením vánočního stromečku zahájeny Ústecké Vánoce. Z nabitého programu, který potrvá až do 23. 12. 2022 si nenechte ujít např. vystoupení Petry Černocké, dětského pěveckého sboru Ústecké Bambini, Václava Noida Bárty nebo vánoční písně a koledy v podání Ústeckých trubačů. Chybět nebude ani Mikulášská nadílka nebo pohádky Sváťova divadla. Atmosféru Lidického náměstí dokreslí adventní trhy. Kompletní program na www.usteckevanoce.cz.

Informační středisko města Ústí n. L.
Mírové náměstí 1/1, 400 01 Ústí n. L.
Tel.: +420 475 271 700
E-mail: info.stredisko@mag-ul.cz
www.usti-nad-labem.cz
Facebook, Instagram: Ústí nad Labem – volný čas

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here