Babí léto na kole

0
613

Vypravit se můžete do Lužických hor nebo do Máchova kraje. Stačí nasednout na kolo a poznat přírodní krásy celého kraje od Českého ráje přes Jizerské a Lužické hory až po vrcholky Krkonoš.

Doporučujeme cyklostezku okolo Panské skály, vyšlápněte si na samotný Ještěď nebo se projeďte po vršcích skal v oblasti Hruboskalska. To vše je na podzim možné. Liberecko je plné cyklostezek. Každý z turistických regionů má vlastní cyklomapu s unikátními místy. Kromě těchto míst jsou na mapách vyznačená další zajímavá místa, které budete moci po cestě navštívit včetně bike parků a singltreků.

Pro ty, kteří milují projížďku na kole  panenskou přírodou, jsou právě tyto mapy ideální volbou! Hustá síť cyklotras však vaše kola zaveze i na středověké hrady, zříceniny i zámky. Bude mít možnost přiblížit se k tradicím každého regionu a jejich lidových řemesel. Trasy lze vybrat i pro ty menší cyklisty, kteří teprve začínají. V putování po kraji dopomohou i cyklobusy nebo vlaky, které jezdí i v září.

Aktuální jízdní řády najdete na stránkách www.idol.cz v záložce Turistika. Kompletní výlety jsou na webu: https://www.liberecky-kraj.cz/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here