Lyžování a zábava pro celou rodinu

0
688

Skiareál Lipno je oblíbený rodinný skiareál v nádherné části jižní Šumavy u lipenského jezera. Nabízí celoroční aktivity pro rodiny s dětmi s jedinečnou a širokou škálou činností a možností trávení volného času a dovolené.

Hory jsou jedním z nejzdravějších prostředí, které si u nás můžeme dopřát. Skiareál Lipno je připraven na letošní zimní sezonu, a kromě základních hygienických opatření nachystal i několik novinek.

Lipno má pro své návštěvníky řadu novinek

Že je skipas a Lipno.card výhodou v jedné kartě už víme od loňské sezóny je třeba ale připomenout výhody tohoto spárování. Registrací se stanete automaticky členem věrnostního klubu Lipno.card a získáte přístup ke konkrétním nabídkám v průběhu celého roku.

Skiareál nabízí nové a komfortnější zázemí lyžařské školy i půjčovny zimního vybavení. V nadcházející zimní sezóně se rozhodli na Lipně připravit komfortnější zázemí půjčovny, servisu, lyžařské školy a prodejny zimního vybavení. To má zlepšit komfort pro všechny návštěvníky skiareálu, než vyrazí na sjezdovky. Nové zázemí obchodu INTESRPORT bude moderní a prostornější než doposud a vstup do něj bude z nového lyžařského náměstí. Své první návštěvníky přivítá také sjezdová trať a lanová dráha Lipenská a v neposlední řadě jistě oceníte spoustu nových vychytávek ve výukovém hřišti FOX PARK. K pohodlnému zázemí patří špičkový servis. Ten na Lipně poskytuje půjčovna INTESRPORT Rent, kde si během lyžařské sezóny budete moct zapůjčit jak kompletní sety, tak jednotlivé části lyžařského vybavení. Vybavení je možné předběžně rezervovat předem on-line. A co navíc? Pokud si zapůjčíte celý lyžařský set, s Lipno.card můžete využít slevu 15% na skipas.

Lyžařská škola na Lipně – hlavně, ať to děti na lyžích od začátku baví

Naučte se lyžovat v lyžařské škole Skischool Lipno, která poskytuje výuku pro začátečníky i pokročilé, na lyžích i na snowboardu. Vaše děti se naučí lyžovat pod dohledem zkušených instruktorů a také s naším maskotem lišákem Foxem, s nímž zažijí spoustu zábavy.

Stezka korunami stromů nabízí nejen výhledy do okolí

Stezka nejvíce návštěvníků vítá v letních dnech, o to větší pohoda na ní ale panuje v zimě. Otevřená je pro své návštěvníky po celý rok a nabízí nejen výhledy do okolí nebo dalekých Alp, několik adrenalinových a edukačních zastavení a 52 metrů dlouhý tobogán.

Skiareál Lipno: Užijte si ještě více zábavy na jednom místě!

• Lyžování na 13,5 km sjezdovek
• 3 pohodlné čtyřsedačkové lanovky a 1 dvousedačková
• Snowpark dle náročnosti, zábavná skicrossová a snowcrossová trať
• Měřený slalom
• Výukové hřiště Fox park se čtyřmi pojízdnými koberci, kam máte vstup zdarma
• Parkování zdarma – přímo u pokladen a nástupní stanice lanovky Lipno Express
• Každodenní animační programy s lišákem Foxem, maskotem areálu
• Večerní lyžování na nejdelší sjezdovce areálu – 18:00 – 21:00 hodin
• Večerní bobování ve Fox parku – 18:00 – 20:00 hodin
• Komplexní služby na jednom místě – lyžařská škola Skischool Lipno, obchod Intersport, skiservis, úschovna Skidepot, restaurace
• Půjčovna INTERSPORT Rent – vše rychle a pohodlně na jednom místě.
• Skibus po Lipensku zdarma

Lipno karta – bez čekání a za nejlepší ceny
Registrujte se v e-shopu lipnocard.cz a získejte své lipenské zážitky výhodněji. A navíc bez čekání s řadou dalších výhod a nabídek.

Více informací naleznete na www.lipno.info

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here