POHODLNĚ NA VÝLET DO PŘÍRODY, I NA PROCHÁZKU MĚSTEM

0
1650

Pro každého cestovatele je důležité nejen naplánovat si cíl cesty, ale stejně tak mít na sobě správné oblečení. Pokud jsou tričko, kraťasy nebo mikina navíc vyrobené z přírodního materiálu, který je příjemný a pohodlný, nezabrání již nic tomu, aby se den vydařil přesně podle vašich představ.

Právě takovým materiálem je bavlna, díky které je oblečení prodyšné a antialergické. Pokožka tak může dýchat, což ocení především ti, kteří se potí a cítí se nepříjemně v umělých materiálech.

Převážnou většinu produktů z bavlny si můžete pořídit u módní značky BUSHMAN. Oblečení vyrábí také v bio kvalitě. To znamená, že bavlník roste v půdě, která několik let před osazením nebyla chemicky ošetřena. Také zpracování bavlny probíhá bez chemie. Celý proces je velmi šetrný k životnímu prostředí. Dalšími materiály používanými při výrobě oblečení BUSHMAN jsou například vlna, bambus nebo len, jehož termoregulační vlastnosti jsou vletních měsících nenahraditelnými.

Nová kolekce Jaro/léto 2018 je moderní, barevná a připravená na vaše výpravy do celého světa. Osvědčený přírodní materiál doplnily funkční detaily, nové netradiční střihy i potisky triček, které budou vás i vaše okolí bavit. Vybírat můžete například z volnočasových triček, mikin nebo košil s nadčasovým kostkovaným vzorem. Dámská i pánská kolekce mají co nabídnout pro každou příležitost, ať už vyrazíte do města nebo do přírody, zkrátka BUSHMAN vás provede na všech cestách.

Cestujete-li s přáteli nebo rodinou, po horách nebo po památkách, kromě pohodlného oblečení je nutné myslet také na vhodné doplňky. Svačinu nebo foťák si můžete uložit do plátěné tašky nebo batohu. Jsou vybaveny spoustou praktických kapes, ve kterých nikdy nic neztratíte. Do batohu se jistě vejde i termoska nebo kapesní nůž. A nezapomeňte na peněženku, ať si můžete cestou koupit něco zajímavého, co ve vás bude vyvolávat nezapomenutelné zážitky z cestování.

Vše, co potřebujete, aby se vaše cesta vydařila tak, jak má, ať už se jedná o oblečení nebo doplňky, můžete pořídit ve značkových prodejnách BUSHMAN nebo na eshopu www.bushmanshop.com.

Chcete-li mít přehled o novinkách a akcích, které probíhají, registrujte se do BUSHMAN CLUBU. Kromě aktuálních informací získáte navíc slevu na nákup oblečení a doplňků. Více informací na www.bushman.cz nebo přímo ve značkových obchodech BUSHMAN.

S BUSHMANEM přežijete divokou přírodu i džungli velkoměsta.

BUSHMAN outdoorové oblečení a vybavení je navrhováno pro muže a ženy, kteří milují svobodu a cestování, objevování a dobrodružství. Řídí se rozumem, ale i instinktem a mají silný respekt kpřírodě. Všechny produkty jsou spolehlivé apraktické, hlavně vás na vašich cestách vždy spolehlivě ochrání.


www.bushman.cz
www.bushmanshop.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here