Romantický Mikulov

0
682

V jižním cípu chráněné krajinné oblasti Pálava na vás čeká město obklopené vinicemi, cyklistickými stezkami a překrásnou přírodou. Procházky historickými uličkami zakončené ochutnávkou místního vína jsou skvělým příslibem pohodové dovolené. Soutěžte s ubytovacím portálem e-pobyty.cz a vyhrajte víkend pro dva v luxusním apartmánu v centru Mikulova.

Jihomoravská vinařská metropole nabízí svým návštěvníkům pestré vyžití. Architektonické památky, vinařské stezky, sklípky, turistické trasy. Nedaleké Novomlýnské nádrže vybízí ke koupání či rybaření. Neodmyslitelným symbolem Mikulova je Svatý kopeček (363 m n. m.). Díky hojnému výskytu vzácných druhů rostlin a živočichů byla na jeho území vyhlášena přírodní rezervace. Svatý kopeček je také významným poutním místem. K vrcholu, až ke kapli sv. Šebestiána, zvonici a Božímu hrobu, vás zavede křížová cesta. Výhled do kraje ze Svatého kopečku patří k nezapomenutelným zážitkům.

V Mikulově můžete navštívit barokní zámek, židovskou čtvrť nebo goticko-renesanční kostel sv. Václava s kostnicí. Milovníkům vína jsou k dispozici četné sklípky či rodinná vinařství nabízející degustaci místních druhů vín. Tradiční událostí je každoroční Pálavské vinobraní.

Chtěli byste v Mikulově strávit svou dovolenou?

Nebo jen romantický víkend ve dvou? Skvělým tipem na ubytování je Apartmán MIKU-LOVE. Moderně vybavený apartmán pro 3 osoby v nově vybudované Rezidenci pod Zámkem, pouhých 250 m od samotného centra Mikulova. Standardem je klimatizace, LED TV, wifi i velká chladnička. K apartmánu náleží prostorný balkón s krásným výhledem na Svatý Kopeček. Hostům je také zdarma k dispozici parkovací místo přímo pod okny apartmánu. Celková výměra ubytování včetně prostorného balkónu je 36 m2.

Apartmán MIKU-LOVE
Purkyňova 1805/b,
69201 Mikulov
www.e-pobyty.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here